Suzuki GS 500E (1993)

Vlastník Alexandr-t
Vloženo 5.10.2016
Aktualizováno 19.6.2018

Strašlivý padavče s tachometrem v mílích dovezený kdoví odkud :)

První dojmy - Jede jak splašená a sežere kulový. Koupena na druhé straně republiky doslova za pakatel. Pro prcka jako já super ovladatelná mašina s parádním zvukem a předvídatelným průběhem výkonu.

Motorku bych doporučil pro - Do začátku bych gs doporučil každýmu. Kecy že to nejede jsou trochu mimo, na okresky to stačí, na rovince umí i 190 a na okruhu potrápí i větší mašiny, když se člověk nebojí :)

Doplňky na motorce - Chromovaný zrcátka, diodový miniblinkry, padáky a do budoucna malý plexi :)

Malý plexi zase sundaný, nasazený cnc páčky, duralový stupačky, průchozí výfuk, origo půlený řidítka...

Oproti sériiá motorka "vlaštovky" Renthal, padáky, jiný zrcátka a diodový miniblinkry. Nikdo neví, kolik má najeto ( na budíkách je 21000 mil ) a kolikrát ležela a byla lakovaná, ale je doma a jede jak střela! Po šílených problémech, který byly ale zaviněný jenom zasviněnýma karbecama sme se skamarádili a vypadá to, że z toho bude láska určitě víc jak na první rok! :)

Aktualizace. Je léto 2018, moje GS má skvěle naladěné podvozek (dostalo tlumič z gsxr750, rozpěru vidlice atd...), cnc páčky, sériový půlený řidítka, průchozí výfuk a plno dalších (ne)podstatných drobností. Obutý máme dvousměsový radiálky od Bridgestonu.

Po absolvování volných jízd na brněnským okruhu sem zjistil, že mě strašně baví technický ježdění...a hlavně mě baví na vydechlým starým pětikilu srát v zatáčkách daleko rychlejší motorky :)

Plány do budoucna? Zadní kolo z katany se 160kou gumou, stupačky z cbr a nahnat přes zimu koně...nebo koupit něco rychlejšího, kdoví... Každopádně je GS500 skvělá motorka, která toho strašně moc odpustí a ještě mnohem víc naučí. Nelituju ani koruny za úpravy podvozku a vubec veho i kdybych ty prachy mohl přihodit na silnější moto. GS je skvělý :)