Honda CB 500F (1974)

Vlastník Soskepivo
Vloženo 21.9.2016
Aktualizováno 19.6.2018

Láska na první pohled a na celý život a možná ještě déle. Jo když Vás chytne za srdce...

Kawasaki W 650: důvod neuveden

První dojmy - Asi velké dojetí a obrovské nadšení. Ten pocit, když nemůžete samou krásou popadnout dech. Když je úžasná na pohled, na dotek a když krásně voní. Tenkrát mě holt svedlo to její plechové hrdlo :-)

Motorku bych doporučil pro - No přece pro buchty :-)

Doplňky na motorce - Ne a ani nebudou nejspíše. Přála bych si ji mít v origo stavu, no krom závodnického čísla. To by tam být mělo

Proč jsem si vybrala tento stroj?
Protože jsem to prostě cítila, že přesně tohle bude můj rock and roll na dvou kolech.

Moje zkušenosti?
Každá vyjížďka je jeden velký příběh. Všechno to štelování a zahřívání, než vyjedete. To mě sakra baví. Každá jízda je prostě zasloužená. Nejezdím na rychlost, ale 120 km / hod dá bez problémů. To se jen tak mírně předkloním, přidám plyn a frčíme. Myslím, že společně zažíváme dokonalou radost. Po výměně předního ráfku a špic neskáču, jak jojin a dokonce i zatáčky si můžu začít užívat.

Výborně se na ní jede po silnici, dacansky se na ní jede po polňačce. Značka: IDEÁL.

Na cestování je děsně pohodlná, protože si na ní připadám, jak kdybych seděla na gauči a mám z ní perfektní výhled. A hlavně můžu zvesela všechny kámoše, co jedou po dvou pozdravit.

Marty68
Marty68 napsal 11.02.21 v 09:13 10b.

Parádní motorka a srdcový popis , moc hezky se to čte.. Hodně šťastných km.

pp377
pp377 napsal 20.06.18 v 05:33 10b.

Moc pěkná motorka. Gratuluji! Ať se Ti daří a jezdí jako drak.

mildafleck
mildafleck napsal 19.06.18 v 21:18

Moc pěkná motorka

rarys
rarys napsal 10.04.18 v 20:50 10b.

Ano, ten rock and roll na dvou kolech to je opravdu výstižné a taky mě to napadlo když jsem si zajezdil na tomto stroji a byl jsem v euforii , je vidět že víš co chceš , cítíš to správně a navíc se nenecháš rozhodit komerčními chytráky, sám mám několik takových japonských lásek a je dost možné že kdybych si měl vybrat jednu jedinou na zbytek života tak bych hodně uvažoval o téhle, bohužel měřím přes 180 tak mi přece jen přijde trochu menší. Například CB750 four není tak tvarově dokonalá a projev motoru i minimálně jetého je oproti cb500 zklamáním . Mám obě motorky tak jsem v obraze.
Kdybys něco potřebovala tak mám bohaté zkušenosti .

Soskepivo
Soskepivo napsal 10.10.17 v 14:20

První sezóna za námi, spousta práce odvedená na Fourince a příběh pokračuje dál. Každá jízda je pro mě zážitkem a něčím novým. Každá jízda je pro mě jedinečná moje drahá Fourinko, děkuji ti za ty úžasné kilometry