Piaggio MP3 500 (2015)

Vlastník Profa123
Vloženo 6.9.2016
Aktualizováno 6.9.2016

Tříkolka od Piagga s výkonem 500 ccm

Motorka koupena od FIRMA:A Spirit (Praha 4-Braník)

První dojmy - Skvělé svezení, ideální do města i na cesty do okolí Dostatečný výkon Je znát váha stroje, hlavně při brždění

Motorku bych doporučil pro - Spíše mužím než ženám, vzhledem k váze a pro pohyb do města ale není problém jezdit i mimo něj

Doplňky na motorce - Mám nainstalovaný velký kufr, originál Piaggio

Tento skutr jsem si vybral po odzkoušení několika konkurenčních strojů.
Jelikož nevlastním řidičský průkaz na skupinu A, ale jen B, tak jsem se rozhodoval mezi skutrem o obsahu 125 ccm nebo tříkolkou, kde neplatí omezení kubatury.
Přiznám se, že to byla láska na první svezení. Jezdí se s ní skvěle po městě i mimo něj, Výkon je více než dostatečný na téměř cokoliv, není problém jet po dálnici.
Je samozřejmě cítit váha stroje, je s ním trochu horší manipulace, takže asi bych nedoporučoval pro ženy, ale jakmile se rozjedete, tak je to paráda.
Nemám zatím zkušenosti s jinými motocykly, toto je můj první, takže mohu hodnotit jen jako úplný amatér.
Řekl bych, že by skutr snesl ostřejší brzdy, ty seriové stačí, ale je znát, že s váhou skutru mají co dělat.

matti
matti napsal 11.09.16 v 20:32 10b.

Super!!!

Myschan
Myschan napsal 08.09.16 v 10:11 10b.

Dobrej začátek

Kostelník
Kostelník napsal 07.09.16 v 16:59 5b.

Po městě určitě lepší na tomto než v autě. Každopádně udělat papíry a přesedlat na motorku

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 06.09.16 v 21:32 10b.