Honda NC 750S (2014)

Vlastník Dady
Vloženo 7.8.2016
Aktualizováno 14.9.2016

Dostal jako dárek do duchodu, kdyby mohl vybírat , raději by něco lehčího, proto jsem po sezoně prodal.

První dojmy - Hezké jisté svezení...lehce ovladatelná, ověřená spotřeba 3l na 100 km, bohužel pro staříčka trochu težká.

Motorku bych doporučil pro - Těm co nepotřebují dělat randál při 10ti tisíci otáčkách a lítat 200 km v hodině.

Doplňky na motorce - Zásuvka na mobil či navigaci v zavazadlovém prostoru

Na rozbité české silnice nevhodné, na dobré silnici jistá,pohodlná, lehce se vodí , vhodná i pro začátečníka. , motor dostatečně výkonný, spotřeba minimální, velký kufr v místě kde bývá nádrž se vždy hodí.

Jen tak pro info-stavil jsem se cestou v obchodě, do kufru na místě nádrže vlezlo 4litr. krabice mlíka ( pro kočky), ostatní pro mne- půlka chleba, pytlík buřtů, 2 kila brambor , 2 plechovkový piva, svazek česneku , máslo a krabička sýra.a

Vejletík do Alp, velice pohodlná, jistá i na vodě. I důchodce vydržel cestu nonstop z Italie až do Česka pouze s jedním tankováním a colou bez votlačený prdele. Velice dobře se dá uchytit rolka s veškerým harampádím na cestu na zadní sitz, spotřeba 3litry, na dálnici o půl litru víc. Na nádrž až 450 km.Snad přidat vyšší štítek.

Pupi04
Pupi04 napsal 18.08.16 v 15:28 10b.

tak ať ti to jezdí jen kolama dolu

bulldozzer
bulldozzer napsal 16.08.16 v 12:41 10b.

Tak tohle je prostě nádhera !! Tuhle motorku potřebuju :) dávám 12 z 10ti :))

greydog
greydog napsal 10.08.16 v 14:35 10b.

wsbk
wsbk napsal 08.08.16 v 11:43 10b.

pěkná, 10 bodů