BMW R 1150 R (2002)

Vlastník Seraf
Vloženo 28.7.2016
Aktualizováno 28.7.2016

Klidná síla, která tě spolehlivě protáhne nádhernými krajinami a dobrou náladou.
Pozor, je to návykové.

Motorka koupena od FIRMA:Aleš Imrich - Aleš Moto (Moravská

První dojmy - Zapadl jsem do ní, jak do gauče, motor zabrblal a jelo to. Říkala mi vem si mě, dovezu tě, kam budeš chtít. Uvolněný posez, přestaly mě bolet záda, na té musím sedět co nejvíce. Už se mi ani nechtělo vracet k prodejci. Donutil jsem se to otočit a vysmátý se vrátit. K jednání o ceně to nebyl dobrý začátek, ale co už.

Za tři měsíce od koupě jsem najel cca 4000 km. Před tím samozřejmě údržba.
(olej, filtr, motor, převodovka, kardan, nová brzdová kapalina, ventily) Brzdovka byla jako sirup, musela tam být snad od výroby a ze vzduchového filtru bych si mohl založit slušnou sbírku brouků.
Moto jezdí krásně, na zavlnění kardanu jsem si rychle zvyknul. Tahle verze je bez ABS, ale to mi vyhovuje, jsem konzervativní. Chviličku mi také dělalo problémy ovládání blinkrů, teď už na to myslet nemusím, zvyknul jsem si. Také respekt k vyčnívajícím válcům boxera se zdravě vytratil. Je to kus starého poctivého železa a tak jsem to chtěl.
Tlumiče jsou na naše cesty dobré, ne že bych rozbitou cestu nepoznal, ale oproti Hondě CBF 600, kterou jsem měl předtím je to úžasné.
Letos jsme se ženou jeli Rakousko a tak mohu potvrdit, že cestování s ní je příjemné. Dokonce nedopatřením zvládla i nějaké ty alpské šotolinky.

Čadil
Čadil napsal 15.03.18 v 16:58 10b.

pelito
pelito napsal 31.07.16 v 09:59 10b.

Nádherný stroj, prožívám něco podobného. Ať slouží.

Seraf
Seraf napsal 30.07.16 v 21:26

Díky všem za podporu.

Milan1963
Milan1963 napsal 29.07.16 v 11:18 10b.

Martin2265
Martin2265 napsal 28.07.16 v 18:14 10b.

Přesně jak píšeš.
Přeji spoustu km bez nehod a mnoho zážitků při cestování.