Yamaha TT-R 600 (1999)

Vlastník FakSanta
Vloženo 27.7.2016
Aktualizováno 18.4.2017

Vzduchem chlazený starý motor který je mladší o 2 roky než já takže motorce můžu pomalu vykat :D

KTM LC4 620: Dostupnost dílů

První dojmy - Hned mi sedla do ruky,pocitově lepší ježdění než na drz

Motorku bych doporučil pro - Všem kdo chcou supermoto a nejsou na tom finančně tak dobře aby si mohli koupit něco novějšího

Doplňky na motorce - Vyfuk a svod akrapovič,řidítka renthal,tachometr sigma,supermoto kola

Vybral jsem si ho kvůli cenové relaci motorky + hlavně výdrž motoru ...i když sem se už jednou poučil u drz že nejde věřit všemu co vám lidi řeknou.

Zatím spokojenost velká jen musím zrepasovat vidle a trošku žere olej když to taham po prdeli ale jinak vše v pořádku.

Časem doplním info

Okey hodně lidí mi psalo ať tu doplním co vše se s motorkou stalo přes zimu .

Co všechno proběhlo :
Motorově : Nové ventily ,Nové gufera na ventlilech ,motor přetěsněň , nový rozvoďák DID , nový olej ( na něm najeto 30km ), výfuk akrapovič (full karbon ) s homologací samozdjřemě žadný fake z aliexpressu

Vzhledově : Komplet plasty z ktm SX + polepy na zakázku ,Lakovaná nadrž , lakovany kola + nové špice + černé spokeskins, Nové přední světlo ,blinkry ,nové zadní světlo ,nově přešité sedlo,nové gripy ,stupačky lakované(komaxit) atd..

Stunt přestavba : Kompletně udělana podsedlovka ( 4 pegy + hrazda) je v černém komaxitu , třetí brzda ( handbrake ) ,padáky ,předělané větraní motoru aby neplival olej do airobxu, stunt pačka na spojku ( v červeném eloxu ),jde mačkat 1 prstem .

Dále je udělaný repas vidlic ,nové ložiska v kolech,nové lanka plynu,nové brzdové destičky ,nové pneu ( zadní zavodní slick ,předek dunlop),nová rozeta 52 zubů atd ..během zimy jsem do motorky investoval okolo 20 tisíc v upravách.

Takže trošku práce proběhlo :D Snad se libí .

18.4.2017 PRODANO

_SHIFT_
_SHIFT_ napsal 30.03.17 v 21:37 10b.

Doházej sem aktualní foto zaslouží si 10b

Bart350
Bart350 napsal 28.07.16 v 11:57

K660S
K660S napsal 27.07.16 v 20:54 10b.