Yuki Vice 250 custom (2002)

Vlastník Fram
Vloženo 23.7.2016
Aktualizováno 23.7.2016

Moc povedená i když čínská motorka,která je na naše silnice celkem ideální.

Motorka koupena od koozlík (Říčany) - Neustále sliboval a nic nedodržel. K přepisu došlo až po pěti měsících po předžalobní upomínce a to jsem si ještě musel vzít dovolenou a jed do Prahy. I po těch několika trapných výmluvách ještě frajersky napsal,že papíry poslal a když po týdnu dorazili,bylo razítko odeslání o 4 dny později,než je údajně už odeslal. LŽE,LŽE A LŽE !!!

První dojmy - Motorka byla celá ve zuboženém stavu.Celkem výborný zátah motoru i přez to,že bylo roztržené sací potrubí,rozhašenej motor vlivem zanedbaný údržby (špinavý vzduchový filtr,černý svíčky,podtlaky,ventily...) Celkově by se dal ,,stručně,, popsat asi takhle: Většina součástek připevněná stahovacíma bindrama,chyběli na ní důležité části,nebo nefungovali a celá byla postříkaná sprejem. Ložiska v kolech byla vymlácená,nebo se zasekávala, Podle ojeté zadní pneumatiky,která byla prakticky rovná bylo vidět,že s motorkou se jezdilo nejspíš jen rovně a nikdo se o ní nestaral už hodně dlouho.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je dost subtilní už v originále,takže je vhodná spíš pro menší lidi. Protože přítelkyně má také drobnější postavu,tak jsem motorku celkově ještě přizpůsobil. Je snížená o 8 cm,zúžená asi o 15 cm v místě stehen pro lepší opěru nohou při stoupnutí ,,rozkročmo,, Váha taky spadla o nějaký to kilo dolu.

Doplňky na motorce - Motorka je prakticky očesaná na kost a vše co bylo nutné mít,tak bylo vyměněno za dostupnější,menší a lehčí verzi. Světlo vpředu H4 a pro snížení odběru je vše ostatní LED. Menší kastlíky,jiná sedačka,budíky se přesunuli z kapličky na nádrži na řidítka,odebráno to podivné ABS a spousta zbytečných krytů a součástek.

Motorku jsem hned po koupi kompletně rozebral až na rám a postupně skládal zase zpět s menšími úpravami. Původně měl být rám přestavěn na HARDTAIL ,ale přítelkyně si na ní sedla a už byla její :) . Ale zatím je moje a jezdím na ní já,než doladím drobnosti.
Podvozek je oproti originálu trochu tvrdší,ale na našich děravých silnicích nenadskakuje.
Brzdy dostačující (možná díky nižší váze)
Průjezd zatáčkama si moc vychutnávám,protože díky nižšímu těžišti se dá víc klopit i v nízkých rychlostech.
Maximálka zatím jen 120 skutečných (ještě budou nějaké úpravy)
Zrychlení do 90 Km až neobvykle svižné.
Zvuk mi hodně připomíná žigulíka,jen ta spotřeba je mnohem nižší :D
Celkově je vhodná spíš na ježdění na kratší vzdálenosti do 150 Km a nebo na dojíždění do práce každý den.
Náhradní díly jsou za hubičku.

Goldie_CZ
Goldie_CZ napsal 12.05.21 v 23:57 10b.

pavlik67
pavlik67 napsal 01.08.16 v 15:07 10b.

Máš to hezký

Simitom
Simitom napsal 30.07.16 v 08:18 10b.

kvalitní prácička

pajapaja
pajapaja napsal 28.07.16 v 17:23 8b.

fanek007
fanek007 napsal 27.07.16 v 23:13 10b.

... jo, hodně povedený !