Aprilia Tuono 1000R (2003)

Vlastník Pištaaa
Vloženo 15.6.2016
Aktualizováno 16.6.2016

Tento bajk jsem si vybral díky silnému dvouválci a vzpřímené poloze za řidítky

Motorka koupena od Julaa (Tachov)

Honda VTR 1000F Firestorm: Tuono nemá zalomená řidítka
Suzuki TL 1000S: Tuono nemá zalomená řidítka

První dojmy - První dojmy? Velký respekt k plynové rukojeti. Možná kontroverzní vzhled. Nelíbily se mi různé podivnosti na motocyklu- nový lak, nádrž zalepená tekutým kovem v uchycení ke krku

Motorku bych doporučil pro - Pro vyježděné jezdce, kteří si chtějí užít sílu motoru a nepotřebují lítat na zmrzlině 300

Doplňky na motorce - Vifuk Remus, jiná maska, nový lak

Tento stroj jsem si vybral kvůli výkonnému dvouválci, dále kvůli vzpřímené poloze za řidítky a také ceny. Moje zkušenosti s moto- Pincek, poté zapůjčené stroje Suzuki Intruder 750 a Honda Vtx 1800C, která mě absolutně rozsekala. Tento rok jsem se rozhodl, že si pořídím vlastní stroj, ale dát 180tis. za VTX mi bylo líto, takže jsem pořídil levnější Tuono. Pro moto jsem jel přes celou republiku a cesta z5 byla slušných 550km. Kdyby jsem neměl půjčenou helmu, která stála úplně za hovno- fučelo do ní, jak v zimě do kadibudky, měl jsem jí přilepenou na nose a škrtila mě na krku při rychlosti vyšší než 110km/h, byla by cesta celkem fajn. Na první benzínce jsem si musel z papírového kapesníku dělat špunty do uší, bo to nešlo vydržet. To bylo samozřejmě mojí nedostatečnou výbavou, pouze z části toto ovlivnila nahatá úprava bajlku- no plexi. Budu tam muset nějaké dopasovat. Těším se na další šťastné kilometry