Vespa ET4 125 (2004)

Vlastník šéfíček
Vloženo 5.6.2016
Aktualizováno 1.8.2016

Pro relaxaci jsem chtěl spolehlivý skútr, který naplní moje představy, bude mít tradici a jediněčný vzhled.

Motorka koupena od dovoz Itálie

První dojmy - Hned po vyjetí jsem byl mile překvapen pružností stroje, pohodlným posezem a splynutím s vozovkou.

Motorku bych doporučil pro - Skútr vyhovuje jak mladší generaci, také i starším motorkářům, rovněž tak i ženám pro svoji jednoduchost a snadnou manipulaci a ovladatelnost. Má dostatečný prostor pod sedadlem, ale i možnost zavěšení nákupní tašky před sedadlem. Umožňuj také mít nosič s kufrem, případně i přední nosič.

Doplňky na motorce - Jako nadstadartní je skútr vybaven chrom."padáky", plexi a má pneu elegant s bílým pruhem ze Slovinska

Motorka byla kompletně zrenovována: kapotáž a lak, motor, brzdy, sedlo, světla, kryty blinkrů, podlážky, přístrojová deska, pneu, gripy, vypínače, starter i variátor. Prostě, je to nový stroj i když byl do provozu v Itálii uveden už v únoru 2004.
Vyznačuje se "kulatým chodem motoru", má intenzivní brzdy, elegantní vzhled. Je na něm pohodový posez a i to se promítá do jízdních vlastností: pružnost, lehké ovládání - hladký průjezd zatáček a okamžitá reakce řízení na objezd překážky nebo díry ve vozovce.
Mile jsem byl překvapen i jízdou za deště: minimálně jsem promokl a ani skůtr po příjezdu nevyžadoval dlouhé "pulírování"!
Vzhledem k vyššímu výkonu motoru Malossi se sportovním karburátorem je jízda razantní, má plynulé zrychlení, ale je to na úkor vyšší spotřeby /5 l /100km/

marafzs600
marafzs600 napsal 15.08.22 v 06:55 10b.

Méťa47
Méťa47 napsal 07.06.16 v 16:23 10b.

Čím nás překvapíš příště. Že by letadlem?

boruli
boruli napsal 07.06.16 v 11:42 10b.

Tak si užívej pohody i na skútru.

WEN52
WEN52 napsal 05.06.16 v 21:00 10b.

Super, ať ti to jezdí !