Yamaha YBR 125 (2007)

Vlastník Pawe
Vloženo 2.6.2016
Aktualizováno 6.1.2019

Perfektní motorka pro začínající motorkáře, ale i na každodenní ježdění třeba do práce.

První dojmy - Celkem mně překvapilo, že to i celkem jede. Posez je celkem pohodlný, takže se dají na ni podniknout i delší cesty a hlavně vás to nesežere. Jenom do ni lejete benzin a raz za čas vyměníte olej.

Motorku bych doporučil pro - Motorku mohu všem jedině doporučit. Ať už to pro začínajícího motorkáře nebo i někoho, kdo už nějaký ten pátek jezdí a chce se levně dopravovat do práce.

Doplňky na motorce - Kufr, proužky na kolech

Jezdim na ni každý den a nejvíce mně těší ta spotřeba. Jelikož jsem s ni jezdil i za 1,9 l/100km a nikdy jsem se nedostal přes 2,4 l/100km (a to i když jsem jel ve dvou po dálnici). Je to naprosto všestranná motorka a pěkně obratná. Jezdil jsem na ní i v lehčím terénu (les, louka) a tam přijde vhod jednička zpřevodovaná do pomala (da se na ni jet skoro rychlosti chůze). Akorát čtverka by mohla být o něco delší. Na pětku se totiž da jet už od nějakých 45 km/h.
Dobrý je i posez. Nebyl problém na ní dát 400 km za den. Podnikl jsem s ni i jednu motodovolenou, kdy se mnou jel ještě Bmw F800GS a Suzuki V-Strom 650 a taky se to nějak dalo zvládnout. Museli na mně sice brát ohled když předjížděli auta a nebo se jelo po dálnici, ale že bych je nějak moc brzdil se říct nedá. Po rovině se s ni da jet kolem te stovky a z mírného kopce jsem s ní jel i 120 km/h.
A ještě jako velké plus vidím to, že není oplastovaná. Takže když se s ni položíte tak vás následná oprava nebude stát balík peněz.

GhostRyder
GhostRyder napsal 07.01.19 v 07:04 9b.

Parádní motorka na začátek, jako přibližovadlo do práce ideální, ať ti slouží

Targus
Targus napsal 06.01.19 v 23:43 10b.

Skoro by se mi chtělo napsat, že motka je k ničemu a veškeré hvězdy dávám za názor o plastech na motorkách.
Ale určitě to není tak zlé... Kluk má taky stodvácu a tajně se přiznám, že se na ní taky rád povozím!

Ať ti to jezdí, chlape!!!

Twister1
Twister1 napsal 03.06.16 v 18:15 8b.

Pěkné YBRko, přeji mnoho pohodových kilometrů za jeho řidítky