Honda CB 600F Hornet (2009)

Vlastník petakada
Vloženo 20.5.2016
Aktualizováno 20.5.2016

Říkám jí denní motorka - malá,lehká,dobře se na ni sedá a vysedá a je krásně ovladatelná.

První dojmy - První dojmy po přesednutí z litrového Fazera byly příjemné i oproti tomu, že jsem se obával hodně úsporného objemu a výkonu oproti našláplejšímu litříku. Řazení, brzdy, posez a tak stejné jak na minulé motorce, takže navíc úžasná lehkost ovládání motorky a mínus je ten výkon,který se dá trošku nahnat když se podrží plyn.

Po ujetí několika sezón na okufrované yamaze jsem vyměnil práci a začal rodinný život, tak jsem si říkal, že už toho moc nenacestuji a proto jsem se rozhodl prodat jinak výborný stroj a nechat si pouze kolemkomínové enduro. Jenže jak to tak bývá, už po měsíci bez silničky mě svěděly ruce a začal jsem vybírat ze všech možných kategorií motorek... Čtyřkolka? na co když mám enduro...Cestovní enduro? na co když nemám čas cestovat. Chopper? vůbec... MaxiSkůtr? to nezní špatně na hrkání kolem domu... A nakonec jsem si koupil malýho naháče, který je obratný, žádná divočina, spotřeba krásná (ikdyž to je u motorky úplně pomíjivá věc), sednu jedu do práce, sednu jedu na rychlý nákup když je něco menšího potřeba doplnit, zajedu na kávičku na přehradu a zase šup s ní dom...nikde nezavazí, lehce se s ní manipuluje, vše na ní perfektně funguje, takže na tohle využití je to skvělá motorka. A když se najde někde kousek pěknýho alfaltu a přidrží se pod krkem,tak i na běžných komunikacích je to skvělá hračka s dostatečným výkonem a přitom se mě zatím nestalo, že bych si musel vyčítat přepálenou zatáčku. Vše je tak akorát, je to kolemkomínovka do 130km/hod než mě začne sundávat vítr ze sedla, pohoda,stačí, rok ji jezdím a spokojenost, zůstane doma

Krakatau
Krakatau napsal 20.05.16 v 07:45 10b.

Úplne Ťa chápem, ja som si doniesol domov po troch rokoch bez motorky Horneta z rovnakých dôvodov.