Kawasaki KLE 500 (1992)

Vlastník Dendroaspis
Vloženo 17.5.2016
Aktualizováno 26.2.2017

První motorka, na svůj věk v perfektním stavu.

Suzuki XF 650 Freewind: Žádná pěkná v okolí a KLE byla o polovinu levnější

První dojmy - Vzhledem k tomu, že papíry nemám ještě hotové, byl jsem svezen předchozím majitelem a dojmy jsou neskutečné... Neskutečne živá a obratná motorka... Trošku mě zaskočila velikost, protože jsem si malý a lehký enduro představoval trošku menší :-D Je to trošku monstrum na mojí vychrtlou postavu :-D

Doplňky na motorce - Nosiče kufrů, padací rámy, Top Case 52L a turistické plexi MRA

Na zkušenosti je ještě trošku brzo, ale až příjde čas - doplním Mám za sebou zatím jen krátke svezení jako spolujezdec a až příjde čas, dopíšu sem všechny mé postřehy.
Zatím mám jen tyto: Ten motor má široké spektrum využitelných otáček a pro mě až neskutečný zátah a sílu. Vždy jsem si KLE představoval jako malé, léhké enduro, které se nikam nepožene, ale opak je pravdou... Lítá to jak šílený. Na to, že motorka je stejně stará jako já, je v perfektním stavu.

Pepé81
Pepé81 napsal 22.05.16 v 18:37 8b.

Chce to svou údržbu, ale je to držák Přeji hodně pohodových km

Toxxim
Toxxim napsal 17.05.16 v 12:53 10b.

Dendroaspis
Dendroaspis napsal 17.05.16 v 09:22

Padáky vypadají hodně bytelně, ale nemám v úmyslu to zkoušet Co se barvy týče, jsem spokojenej, protože původní v techničáku byla ta odporná fialovo- růžová To radši tu šmoulově modrou

bolux
bolux napsal 17.05.16 v 09:19 8b.

paráda další klepadlo v procesu , já bych si jí ale asi v týhle barvě nenechal a těm padákům bych asi moc nevěřil, ale tak ty se asi hned do bordelu nepoženeš co