Honda VTX 1300 CX Fury custom (2010)

Vlastník SK-Marcel
Vloženo 8.5.2016
Aktualizováno 17.4.2017

Je to vazne furia! Ked sa nastve, ide ako blazniva. A ked chce, je milucka ako macicka. Originalne vyfuky su velmi tiche.

První dojmy - Je tazka. :-D Nizucky posed s pohodlne vysunutymi nohami. Velmi rychlo sa daju chytit stupacky. Ladvinka mala problemy, teraz je to omnoho lepsie. Ale neskutocna pohodicka.

Motorku bych doporučil pro - Pohodovemu motorkarovi, ktory ma hlavu, vie si dobre zaparkovat a tym padom ju nemusi tlacit :-D

Doplňky na motorce - Sedla s ohrevom od DDT Custom, gripy a stupacky (chcel som Arlen Ness Battistini - uz ten model nevyrabali, tak mam analog), packy Küryakyn, ohrev gripov Heat Demon (vnutorny ohrev v riadidlách), vyfuky Vance&Hines, zrkadla Highway Hawk V-Design, naslapy pre spolujazdca Küryakyn.

Velmi sa mi pacila.
Na ceste sedi, brzdy su slusne 6 piestikov v predu, velmi ma prekvapuje ABS - som s nim spokojny.
Sedenie nie je vhodne pre spolujazdca a mna tiez zadok bolel, preto som to komplet vymenil Prve dojmy s novym sedlom su velmi dobre.
Servis zatial len zakladny, ked som ju kupoval, mala 16.000km.
O uloznom priestore nemoze byt rec, to je motorka bez ulozneho priestoru.
Spotreba - zatial spokojnost, na 13L tych 250km dam.
Kam s motorkou v style Iron Horse (dufam, ze sa na mna majitelia týchto strojov nenahnevaju)? Mimo mesta s tiahlymi zákrutami a dlhymi rovnými cestami.
Ale zvladla uz aj Alpy.

Concionator
Concionator napsal 25.07.22 v 12:56 10b.

Pecka!

fatman
fatman napsal 17.04.17 v 21:05 10b.

Gratuluju
V té modré je fakt nááádherná, ale pro dva to asi fakt moc není...
10bodů a doplňuj fotky a zážitky z cest, ať je co číst a na co čučet

SK-Marcel
SK-Marcel napsal 09.05.16 v 16:23

Dik za komentare.

CAmbalo
CAmbalo napsal 09.05.16 v 16:12 10b.

mazlík

žižala.
žižala. napsal 09.05.16 v 11:13 10b.

Supr kousek.