Kawasaki KLE 500 (1996)

Vlastník CernyLetec
Vloženo 6.5.2016
Aktualizováno 23.9.2017

Vloženo: 17.07.2017, Uskutečněno: 17.07.2017, Stav tachometru: 42402 km, Zhlédnuto: 13x

Po loňském úspěšně pořádaném moto víkendu v Národním parku České Švýcarsko, mi to letos nedalo a zamluvila jsem bydlení v Havraníkách u Znojma jen skok od Národního parku Podyjí :) Až pak jsme s pár přáteli dávali dohromady kompletní seznam účastníků motovíkendu :)
Nakonec se nás domluvilo 12 - 6 motorek a jedno auto. Většina účastníků vyjížděla z Kolína v mezizastávce nás nasávali v Pelhřimově. Jeli jsme na dvě části - 3 motorky dříve a další tři motorky a safetycar později. Navigátor nám zvolil parádní trasu pěkně po dvojkách - trojkách silnicích, projeli jsme si Telč, Dačice, Vranov nad Dyjí, Znojmo a kousek za Znojmem byl náš cíl :) Bývalá škola v Havraníkách :) Sobota byla ve znamení vína a pěšího výletu. A v neděli ráno nás čekala cesta zpět, kdy jsme navštívili pěchotní srub Zahrada a pohraniční zátarasy Čížov. Dohromady jen něco málo přes 200 km krásné krajiny a parádního počasí :)

Jardas444 (10) napsal 19.08.2017 v 23:38

Hezký výlet a ten pěchotní srub vypadá dobře

• Jak jsem letos nevyjela

Loňský rok jsem si s Mirkem moc neužila. O to víc jsem se těšila na ten letošní kulatý 2020 :-) Mirka jsem letos poprvé vytáhla kolem začátku března. Ani jsem tu vyjížďku nijak nedokumentovala, tak jak je to u mě dobr

Typ: Oprava
    Vloženo: 12.05.2020
    Uskutečněno: 12.05.2020
  • Mirkův rok 2019

Letošní rok pro Mirka nebyl z nejlepších. Jezdil se mnou ze začátku roku párkrát do práce a párkrát kolem komína. Každopádně největší cesta měla být motodovolená Slovinsko - Itálie - Rakousko. Od července jsem ho měla na

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.11.2019
    Uskutečněno: 12.11.2019
  • Bábovka v šatech a EICMA 2019

Jelikož je Mirek zazimovaný a Timur nejede, tak jsme s Jeňouchem vyrazili na skok do Itálie na podzimní motosvátek veletrh EICMA do Milána. Pro neznalé je to zkratka Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori

Typ: Reportáž
    Vloženo: 13.11.2019