Kawasaki KLE 500 (1996)

Vlastník CernyLetec
Vloženo 6.5.2016
Aktualizováno 23.9.2017

Vloženo: 13.05.2016, Uskutečněno: 10.03.2016, Stav tachometru: 38760 km, Zhlédnuto: 10x

Když jsem si Mirka (KLEčko) úspěšně poprvé osedlala a oba jsme se shodli, že to je věc pudová (buď to pude nebo nepude) a šlo to...Tak jsme v seznamování postupovali na další mety.
V termínu od března do poloviny dubna to vypadalo následovně:
Další trénink probíhal u jedné motokrosové dráhy na bývalém vojenském cvičišti, na trávě. Zkusila jsem si rychlé rozjíždění, pomalé ježdění "v plném rejdu" do kola z obou stran, správné zvedání motorky ze země(bo jsem se poprvé s Mirkem vyválela - pomalu a do měkkého) a krizové brždění.
Po dalším týdnu mě čekala první vyjížďka do provozu. Z bodu startu a zpět to bylo cca 130 km. Pravda je taková, že jako správná žena, mám strach, takže jsem měla před touhle první jízdu pěkně nahnáno. Cestou ze mě všechno to napětí pomalu opadalo (spíš strach se změnil v respekt) po návratu už jsem měla pocit, že dojedu snad kamkoliv

Týden na to, jsem se s Mirkem zúčastnila zahajovací vyjíždky bandy Cobras

Takže sezónu jsem zahájila a teď uvidím, kam všude mě cesty zavedou.

owenovic (12) napsal 13.05.2016 v 18:35

Jen tak dal. Vše chce čas a půjde to potom samo. Jen jezdi

• Jak jsem letos nevyjela

Loňský rok jsem si s Mirkem moc neužila. O to víc jsem se těšila na ten letošní kulatý 2020 :-) Mirka jsem letos poprvé vytáhla kolem začátku března. Ani jsem tu vyjížďku nijak nedokumentovala, tak jak je to u mě dobr

Typ: Oprava
    Vloženo: 12.05.2020
    Uskutečněno: 12.05.2020
  • Mirkův rok 2019

Letošní rok pro Mirka nebyl z nejlepších. Jezdil se mnou ze začátku roku párkrát do práce a párkrát kolem komína. Každopádně největší cesta měla být motodovolená Slovinsko - Itálie - Rakousko. Od července jsem ho měla na

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.11.2019
    Uskutečněno: 12.11.2019
  • Bábovka v šatech a EICMA 2019

Jelikož je Mirek zazimovaný a Timur nejede, tak jsme s Jeňouchem vyrazili na skok do Itálie na podzimní motosvátek veletrh EICMA do Milána. Pro neznalé je to zkratka Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori

Typ: Reportáž
    Vloženo: 13.11.2019