Yamaha XJ 900 (2000)

Vlastník titan6
Vloženo 4.5.2016
Aktualizováno 4.5.2016

Krásný a spolehlivý cesťák,který se mi dlouho líbil a chtěl jsem ho.Tak se i posléze stalo a splnil se mi sen.

První dojmy - Je to nádherná mašina,taková poctivá klasika.Padla mi i přes docela velkou váhu hned do ruky.Předchozí motorku jsem Jawu 350,moc jsem na ní nenajezdil,nebyl čas.Přecho d na dnešní stroj je nesrovnatelný.

Motorku bych doporučil pro - Morku bych doporučil v podstatě komukoli.Každý ví co si může dovolit.

Doplňky na motorce - Doplňky na motorce jsou padáky a tři kufry.

Yamahu XJ 900 jsem si vybral proto,že se mi prostě vždycky líbila.Je to motorka
predevším na pohodové cestování,což mi vyhovuje.Uřčitě jí vyhovuje dobrá cesta
tím nechci říct,že si neporadí s nějakou tou nerovností.Motor fantazie,fenomenální zvukový projev,podvozek i brzdy mi vyhovují,vzhledem ke způsobu jakým jezdím
opravdu naprosto dostačující. Řazení v pohodě,není třeba nějak významně s převodovkou zápolit.Jede to na pětku 50 i 200km/hod. Složitější je manipulace s motorkou na místě ale po rozjezdu starosti opadají a jedeme.
Koupil jsem ji ve špičkovém stavu a v tomto trendu také pokračuji.Po ujetí
cca 5.000 km jserm nechal vyměnit olej v motoru,v předních vidlích.Byla provedena kontrola seřízení karburátorů,kontrola brzd,výměna brzdové kapaliny a
také výměna oleje v kardanu.Co se týká poruch,tak zatím nic a doufám,že to tak i zůstane.Do budoucna uvažuji o zvýšení řídítek ale ještě uvidím.

Bobomlad
Bobomlad napsal 07.11.16 v 14:21

Ahoj moc krásné moto,moc se mi líbí mám také takovou a nemohu si ji vynachválit.

k2j89
k2j89 napsal 18.08.16 v 19:54 10b.

Ahoj, pokukuji po tomto stroji, jaká je u něj spotřeba? Myslím při normální jízdě, žádná divočina.

eMnatřetí
eMnatřetí napsal 25.05.16 v 13:58 10b.

Jéžiš. Další Mazlík u nosu Jedním slovem Krasava. Máš stroj na celý život, stejně jako já. Ať to valí.

Shark72
Shark72 napsal 09.05.16 v 18:50 10b.

...krása měl jsem XJ600 a toto je nádherný kousek...

Milan1963
Milan1963 napsal 04.05.16 v 15:01 10b.

Pěkná, zachovalá. At' Ti dělá radost.