Yamaha XJ 600 (1999)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Speeder
Speeder napsal 06.05.16 v 20:45

S novýma gumama už se neklepe. Je to paráda. Mnohem líp se jí chce do zatáček a baví mě čim dál víc.

Na pravý straně byla padlá. Je tam podřenej vejfuk, padák a závaží. Ale za ty peníze luxusní povoz. CB je asi hravější, ale v tu mojí bejvalou jsem neměl tolik důvěry jako v XJ.

Komorerth
Komorerth napsal 06.05.16 v 13:42 9b.

vyzera velmi pekne a zachovalo. klepajuce riditka su casto sposobovane zadnym kufrom

Mildaz
Mildaz napsal 04.05.16 v 09:32 10b.

Parádní klasika, dobře zpracovaná, s nízkými provozními náklady a obrovskou výdrží - ať slouží

Marek72
Marek72 napsal 03.05.16 v 20:19 9b.

pěkný stroj, ať slouží a hlavně kolama dolů. Také mám xj 600 a je to opravdu pohodová nenáročná motorka

00Pavel
00Pavel napsal 03.05.16 v 11:12 10b.

Pěkná mašina, taky jsem na ní odjezdil spousty sezón a počítal, že jí prostě dojezdim, ale naskytla se koupě vysněného stroje a tak šlo XJ z domu. Taky mi trošku neseděly ty úzký řídítka jak píšeš, ale dá se na to zvyknout. Jo XJ jsou neskutečný dělníci.

Semirr
Semirr napsal 01.05.16 v 09:43 7b.

Zdravím. Včera jsem si mohl na Speederovo mašině kousek projet. Jako dobrý, motor je hodnej, ale potřeboval bych určitě vyšší a širší řidítka jak psal Speeder v recenzi. Na dlouhé cesty by to pak bylo určitě lepší. Jinak za ty prachy pěkná motorka.