Honda NF 100 (Wave) (2002)

Vlastník Bjorkmaster
Vloženo 25.4.2016
Aktualizováno 25.4.2016

Motocykl (skutr), ktery vyuzivam v ramci prace a volneho casu v Indonesii. Nebavilo mne si neustale pujcovat motorky, ci hledat dopravu. Koupe motocyklu mi usetrilo penezenku a jsem panem sveho casu.

První dojmy - Resim neustale problem se svoji vyskou, za coz ale moto nemuze. Naopak u ni vyzdvihuju vykon motoru i v horkych dnech (na to ze je vzduchem chlazeny), velka kola, takze neberu kazdou diru jak na skutrech s mensimi koly. Rovnez mne mile prekvapil system poloautomaticke prevodovky, tzn. nemackam spojku, jen kopu rychlosti ... motorka mi na mistni silnice sedi a jsem od pocatku spokojen.

Motorku bych doporučil pro - pro cestovatele co chteji nejakou tu korunu usetrit :)

Doplňky na motorce - vse puvodni, zadny doplnky na moto ani nechci

Motocykl jsem si zakoupil hlavne v ramci uspory financi, kdy se potrebuji neustale presouvat a odpadly tak vydaje na pujcovani cizich motorek, alt. platba ridicum za jizdu v aute. Od koupe uplynul prave jeden rok a najeto mam zatim cca 6500km.

Jednovalcovy, vzduchem chlazeny, ctyrtaktni motor s poloautomatickou prevodovkou je ve vyaledku jednoduse ovladatelna a opravitelna motorka. Tzn. v pripade jakychkoliv problemu se na kazdem rohu najde nekdo, kdo bude mit nahradni dily a da to vzdy za rozumny peniz do kupy. Nadrz vystaci na cca 150km (cca 60Kc za plnou nadrz), s cimz jsem rovnez spokojen. Zkusenosti s druhym pasazerem a zavazadly jsou OK, jen pri delsich kopcich uz je holt znat, ze by se hodila vyssi kubatura a vykon.

Motocykl (skutr) je primarne urcel na cestu z mesta do mesta a hlavne po meste. Osobne mohu rici, ze se s ni da i cestovat, ale na ukor castejsiho tankovani. Za ten rok mame v ramci volna za sebou cestu pres Lombok a Sumbawu na Flores do Maumere a zpet na Bali a dalsi cesta smerovala pres Jawu na Sumatru.

rraadduuzz
rraadduuzz napsal 23.06.21 v 21:32 10b.

Zrovna jsem se vratil z Krety a tam, resp. v celem recku, turecku a pod. jich jezdi spoustu…nelze to tu ale koupit tusim, nikde jsem na ni nenarazil…paradni priblizovadlo ?

Dzawar
Dzawar napsal 12.11.19 v 12:58 10b.

Škoda že tento systém motor spojka není ve větší moto Ale je to kouzelný stroj pro ježdění každý den.