KTM Freeride 350 (2016)

Vlastník RostaZahel
Vloženo 19.4.2016
Aktualizováno 14.4.2022

Nejzábavnější stroj, který dokonale kombinuje enduro/ motokros a trial, nabízí nevšední zážitky v běžně dostupném terénu. Nová KTM Freeride disponuje mimořádně snadnou manipulací s nízkou výškou sedla a vynikající ergonomii.

Motorka koupena od FIRMA:Kmoto, s.r.o. (Vlašim) - Dlouhodobá příkladná spolupráce, vstřícnost a ochota.

První dojmy - Motorka, která díky nízké hmotnosti, pouhých 99,5 kg, nízko položeným sedlem, slušně vyváženým motorem, ohromí jezdce svou všestraností. I při malém výkonu ( potažmo nevelkými nároky na servis ), vždy vše pod kontrolou, a to i na těch nejtěžších tratích.

Motorku bych doporučil pro - Tento stroj bych doporučil lidem, kteří hledají zábavu a chtějí se něco naučit. Lidem, co nepotřebují nabroušenou cross a hodlají sem tam potěšit své srdíčko ...

Doplňky na motorce - Doplňky jsem průběžně nakupoval již před samotnou koupí z katalogu KTM ( dá se říct, že takřka vše ). Foto průběžně doplňuji v deníku ...

Tento stroj jsem si vybral pro pobavení, naučení a vzhledem, že jej mohu využít v mém okolí bydliště- domů z prodejny dovezen 26.8.2016. Byl vybrán po prodeji mé Lc8 Adventure S, než si koupím 1290 Super Adventure R (nová+doplňky je moooc penízků).
Freeride má jediný účel, a tím je pobavit. Tahle motorka je určená pro všechny, kteří si chtějí vyčistit hlavu v lese nebo na poli a nechtějí investovat jen do servisu.

Motocykl jsem k 13.12.2020 prodal na splátky, ale bohužel kupec do dnešního dne stroj nedoplatil- proto parkuje stále v mé garáži a znovu bude nabídnut k prodeji- STAV NOVÉHO TOP STROJE. Nyní najeto: 443,2 km a 24 motohodin.( únor 2022 ).
OZNAMUJI: DNES 14.4.2022 PRODÁNO NOVÉMU KUPCI !!!

69šakal
69šakal napsal 26.12.20 v 19:08 10b.

trošku víme o čem je řeč. Máme ho taky doma, na trénink super, vyjede to nesmysly. Pro nás skvělá příprava pro snažší ježdění na ATASu. Mohu doporučit i začátečníkům., moje 15 ti letá dcera se na ní učí a jde to samo.

RostaZahel
RostaZahel napsal 01.11.17 v 18:48

hračka to je super a ještě pěkně našňořená mohu říct dobrý kompromis ...

Barney
Barney napsal 20.04.16 v 12:39 10b.

Pěkná hračka, taky bych jednu bral.

RostaZahel
RostaZahel napsal 20.04.16 v 07:08

jsem nadšený- těším, že mi to dá něco nového ( zatím ještě na prodejně, na převoz čeká ). Pak ještě zkrášlit doplňkami a jdem do toho.

Petr-78
Petr-78 napsal 19.04.16 v 19:51 10b.

Tak už je doma jooo hold nová je nová tak hlavně ať slouží kačka jedna neposedná