Suzuki GSF 650 Bandit (2007)

Vlastník Š.e.m.í.k
Vloženo 17.4.2016
Aktualizováno 25.5.2022

Splněný sen koupit si velkou motorku.

Motorka koupena od FIRMA:CENTRUM MOTOCYKLŮ Těrlicko s.r.o.

Yamaha TDM 900: Nenarazil jsem na dobrý kus za slušné peníze. Ty dobré byly přes můj rozpočet

První dojmy - Jelikož jsem jezdil jen na vypůjčené MT-01, tak nemám s čím srovnávat. Bandit mi připadá trošku uřvaný od 6tis otáček kde, ale opravdu ožívá a jede jak střela. Musím se přiznam, že jezdit v nižším rozsahu otáček mi vyhovovalo víc. Je to o zvyku a kamaradi motorkáři mi říkali, že si zvyknu

Motorku bych doporučil pro - Bandit je určitě pro začátečníky jako jsem já. A nemyslete si že to je nějaká slabá mašinka. Výkonu má až až. I mě to prvně překvapilo.

Doplňky na motorce - Čirý přední štít , zásuvka na usb, nepromokavý držák na mobil, brašny

Bandita jsem vybral z finančních důvodů a taky proto, že podle ostatních uživatelů je to nenáročná motorka vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé a to já jsem.
Trošku bojuju s řazením. Řadím v nižších otáčkách cca v 6tis. Potom asi přidám pomalu plyn, takže to přibrzdí. Chce to jezdit a jezdit a příjde to samo. Na podvozek si nemůžu stěžovat ani mi nepřipadá, že se v zatáčkách kroutí, jak píší na různých fórech.
Taky musím pochválit spotřebu. Mám pocit že z té nádrže neubývá
Co mě hodně štve je spojka. Zabírá hodně na konci.Jelikož je tam už hydraulická, prej je to normální a nastavit se to nedá, říkal prodejce. Zatím mám jen pár kilometrů po okolí takže víc poznatků nemám.

Mám projetou naši republiku část Slovenska, kousek Polska. Nikdy mě nenechala na holičkách. Část jsem projel i s baťůžkem. Prostě super stroj. Nyní má najeto kolem 50tis. a už bych něco novějšího.

24.4.2022 prodáno. Byla to dobrá motorka.

Čadil
Čadil napsal 02.04.18 v 09:53 10b.

Miraque
Miraque napsal 07.09.16 v 09:43 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 29.08.16 v 09:05 10b.

changes1
changes1 napsal 17.04.16 v 09:45 10b.

Dobrá, rozumná volba. Přidej svoje foto.