Yamaha MT-07 (2014)

Vlastník Alice666
Vloženo 5.4.2016
Aktualizováno 5.4.2016

Dala jsem na doporučení kamarada z yamahy, prodala tezky bavo a koupila si motorku akorat tak na me

První dojmy - Dneska jsem na ni vyjela poprve, pocasi k tomu proste vybizelo a jsem nadmiru spokojena.Kupovala jsem ji na podzim a hned dala ke spanku. Muj super stroj tahne pekne odspoda, spotreba je skvela a na me je proste akorat velka..Mam sice problem s blinkrama-mam maly ruce, ale to se casem podda :-)

Dneska jsem na ni vyjela poprve, pocasi k tomu proste vybizelo a jsem nadmiru spokojena.Kupovala jsem ji na podzim a hned dala ke spanku. Muj super stroj tahne pekne odspoda, spotreba je skvela a na me je proste akorat velka..Mam sice problem s blinkrama-mam maly ruce, ale to se casem podda Oproti bavu je to uplna pohoda ho dat..je na to jen jedno tlacitko, u bmw byl blinkr na levou stranu, na pravou stranu a vypinalo se to tretim tlacitkem. No zatim spokojenost velka a doufam, ze taky na dlouho. Je lehka, nemam problem s ni manipulovat na miste. Dokoupila jsem si na ni plexi, polepy na kola, kryty riditek, padaky Barracuda. Jeste si ji lehce polepim moji agenturou Dafit Filla racing agency, pro kterou pracuju takze si ji vezmu i na okruh-budou zavody Naked bike

Liny
Liny napsal 17.08.16 v 17:22 10b.

Suprová mám ji doma

PetrRR
PetrRR napsal 09.04.16 v 17:38 10b.

filda60
filda60 napsal 07.04.16 v 11:47 10b.

vilda_vrtule
vilda_vrtule napsal 06.04.16 v 17:16 10b.

Já myslím, že si budete rozumět

Ozzy_
Ozzy_ napsal 06.04.16 v 16:50 10b.

Moc velka gratulace holka. Myslim ze jsi udelala nejlip jak jsi mohla. Tohle je pro tebe velice rozumna motorka.