BMW R 1150 GS Adventure (2003)

Vlastník Ford-Radr
Vloženo 19.3.2016
Aktualizováno 10.5.2023

Skvělá mašina, velká, těžká, skvělě ovladatelná. Poctivá kovářská práce. Srdeční záležitost.

BMW R 1200 GS: Moc elektroniky a vysoké ceny. :-)

První dojmy - Ihned při prvním svezení mi krásně padla do ruky. Hned jsem věděl, že je to ta pravá pro mě. Při pohledu na takto krásně rostlý kousek, to byla láska na první pohled.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kdo milují BMW! :-) hihihihihihi

Doplňky na motorce - Padací rám, zvýšení řidítek, boční alu kufry, vrchní Givi - bude vyměněn za alu, širší plexi, kryt předního světla, zvýšené kryty chrániče rukou, alu kryty válců, rozšíření bočního stojánku, laďák výfuk atd...
Další doplňky budu postupně instalovat.
Tak dnes 17. 6. 2016 jsem namontoval nový hlinikový top case (místo plastového GIVI) od Alu Milánek - výroba na zakázku - super!

31.3.2016
Domontovány kryty svodů, rozšíření bočního stojánku, boční kapsa (vše fa. Marselus), rozšíření brzdového pedálu zadní brzdy (fa. Wunderlich), rozšířené stupačky.

Vlastnit tuto motorku, byl vždy můj sen a nyní nastala ta krásná chvíle, že se můj sen stal skutečností a BMW R 1150 GS Adventure mi stojí v garáži. Zatím jsme spolu najeli jen cca 150 Km (cesta domu od prodejce), ale i tak mohu říci, že to bylo i za dnešního špatného počasí, úžasné svezení, skvělé pohodlí a já si jízdu opravdu vychutnal. Motorka je krásně ovladatelná, pohodlná, do zatáček jde sama, skoro bych řekl, že ví dřív než já, co budu chtít udělat a udělá to. No prostě je skvělá ve všech ohledech!!!

paratrooper
paratrooper napsal 01.04.16 v 06:16 10b.

Moc pěkný

Mates-v
Mates-v napsal 23.03.16 v 20:33 10b.

Pěknej stroj, ať slouží

PetrM70
PetrM70 napsal 21.03.16 v 20:00 10b.

Móóóc pěkná brambora
Gratuluju
Samozřejmě za 10b

Petr_TA
Petr_TA napsal 20.03.16 v 08:16 10b.

Dobrá volba
Poctivej kus železa