Jawa 350/640 (1997)

Vlastník zajdla
Vloženo 10.2.2016
Aktualizováno 11.2.2016

No prostě Jawa. Těžko asi tady něco říci více.

Motorka koupena od FIRMA:Martin Pavlus - Mates moto servis - provedena GO motoru
Oceňuji:
- rychlost
Neoceňuji:
- odbornost = klepání (vůle) levý válec; doporučeno zajetí
- smysl pro detail = osazeno válci s poškozeným žebrováním; odmítnuta výměna za původní stav
- při diskutování nedostatků na výsledku, více než arogantní chování
Pane Pavlusi. Klidně se ozvěte pro vyřešení nedostatků a bude mi radostí toto hodnocení změnit.

První dojmy - No když chytí tak je supr, že jede. To je asi celé. Člověk si musí dávat pozor na zatáčky, ale prostě jinak pohoda. Stačí nedivočit.

Asi jsem k Jawě vždy tak nějak tíhnul Každopádně jsem ji získal darem od tchána. Leč kdybych věděl kolik mě budou stát různé opravy u různých odborníků, tak ji spíš nechám tam kde byla. Ale holt je zkrátka asi nutné občas nějakou tu nedokonalost zkousnout, aby se člověk, alespoň v těch krátkých mezičasech mezi opravami, mohl kochat jak to parádně šlape.

Roman-JAWA
Roman-JAWA napsal 12.04.16 v 17:50 9b.

Jawa je to pěkná, ale já tedy mám s Panem Pavlusem úplně jiné zkušenosti. Dělali mi komplet stavbu 3 jaw, jednu kejvačku servisovali, a s plnou důvěrou v ně mám u nich nyní 501 Prase. Za sebe si nemohu stěžovat. Ale to sem asi nepatří. Jinak Jawa když se o ní pečuje, jezdí jak má, tak ať jezdí i tato.

Milan1963
Milan1963 napsal 11.02.16 v 16:00

Hezká, udržovaná. Tak to má být .

Varaník
Varaník napsal 11.02.16 v 05:47 10b.

Pěkná reklama
Je fakt že takovýhle recenze (na servis) tu čtu celkem často...
Motorka jinak pěkná. 640 se designově stejně moc povedla a to mi nikdo nevymluví.
Ať jezdí.