Suzuki GSR 600 (2006)

Vlastník bandit-marf
Vloženo 7.2.2016
Aktualizováno 7.2.2016

Prostě GSR 600, ideání motorka uplně pro všechny, i pro začínající jezdce. Co víc napsat

První dojmy - První dojmy jsou z motorky skvělé. Motorka se ovládá uplně sama, nádherně padne do ruky. Troufnu si říct že i začátečník se na GSR 600 bude brzo cítit jako doma. Výkonově plně dostačuje téměř na vše, pokud je člověk vyjetý dokáže se udržet na normální cestě téměř jakéhokoliv stroje

Motorku bych doporučil pro - Motorku můžu doporučit uplně všem. K začátečníkům bude motorka maximálně přívětivá, padne skvěle do ruky, super ovladatelnost. Na motorce si spoustu zábavy užijou i zkušení jezdci. Troufám si říct že na zatáčkovité cestě je rychlejší než většina litrových supersportů, a je fakt zábava předjíždět v zatáčkách supersporty s tímhle :-)

Doplňky na motorce - Výfuky Ixil už od původního majitele, jinak vše originál

Motorku jsem si koupil jen tak... 28 prosince 2014... ačkoliv mám už GSXR 1000 K9 a Bandita 650 K7 tak jsem jen tak prohlížel inzeráty na bazaru a GSR 600 mi padlo do oka. Řekl jsem si tak fajn, naháče ještě nemám, 68 tisíc dokážu postrádat, tak jsem si udělal výlet a domů už přijel s motorkou Hned po prvním svezení jsem byl překvapený že motorka se řídí uplně sama, padá to do zatáček nádherně, výkon plně dostačuje... Pokud jedeme po normální cestě na které nejsou zrovna kilometrové a delší rovinky tak není s touhle motorkou problém stačit i litrovým supersportům. Nejednou se mi podařilo v zatáčce předjet a následně poodjet třeba R1 a podobným. Oproti GSXR 1000 K9 tohle působí jako hračka, se kterou si člověk jen pohrává.

Abych jen nechválil, tak teď z druhé strany. Při jízdě ve 2 se už značně projevuje malý obsah a výkon sem tam schází, pokud chce člověk držet tempo s kamarády na litrech
A další zápor je spotřeba... pokud člověk jede opravdu vyhlídkově, tak se spotřeba pohybuje do 6 litrů. Ale při jakémkoliv pokusu o sportovní jízdu spotřeba strmě stoupá. Při využívání plného potenciálu motorky jde spotřeba k 10 litrů ( s laďáky IXIL) , což už je fakt znát.