Kawasaki VN 1500 (1995)

Vlastník Trumen28
Vloženo 2.2.2016
Aktualizováno 2.2.2016

Paradní velikej chopper s obrovským silným motorem

První dojmy - Prvni dojmy byly asi ježiš to je velký, těžký a dlouhý Budu to vůbec umět řídit. Vypadá jak Harley

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější pohodáře nezávisle ne věku. [b] Protože chopper není jenom pro dědka !!! [/b]

Kawu jsem koupil úplně náhodou. Narazil jsem na ni na internetu a hned sem borcovi volal a za par dni sem si ji vezl domů.
Obrovská cestovní loď.
Byla kompletně upravená : blatníky, sedlo, brejle, výfuky, kola, nádrž,... všechno podle vzoru Harley Davidson. Byla prostě nádherná.

Motor
Neuvěřitelně silnej, v kombinaci s krásnýma nerezovýma výfukama až kamsi za motorku... prostě byl to požitek. Neskutečná zvuková kulisa při otočení plynu
Jinak vůbec nic neodpustil cokoliv jsem udělal co se mu nelíbilo dat to okamžitě znát formou zadního kola ve smyku.
Spotřeba se pohybovala kolem 8l/100km

Pohodlí
Tak bylo tam všude mraky místa velikánský široký řidítka, sedadlo skoro větší než křeslo v obýváku. Pohodlí dokonalý.
Když sme na tom jezdili dva tak by se mezi nás vešel ještě jeden :)
Obrovský brašny na bokách vlezlo se do nich neuvěřitelný množství věcí a ještě nebyly plný.

Brzdy
Nebyly nic extra ale při té váze a při tom na jaký ježdění je motorka určená se není čemu divit.
Zadní brzda taky kotoučová s docela dobrým účinkem.

Celkově parádní obrovskej japonskej Chopper se vzhlehem Harleye prostě pastva pro oči.

Bohužel jsem ho musel z finančních důvodů prodat :( :( Doufám že novýmu majiteli dobře slouží.

hrejkovák
hrejkovák napsal 06.07.16 v 23:11 10b.

pěkná mašina, s těma trubkama to musí mít krásnej zvuk.

fery251
fery251 napsal 03.02.16 v 18:39 10b.

Zajímavý stroj... hlavně ten přední blatník...