KTM 990 SuperDuke (2006)

Vlastník Marw66
Vloženo 25.1.2016
Aktualizováno 28.4.2016

Zatim ji spis jen hejckam v garazi ale prvnich par kilometru bylo super. Lehka sportovni motorka s pohodlnym posezem.

Triumph Speed Triple: Ktm je ktm

První dojmy - Lehka, ovladatelna a rozumne vykonna motorka. Zatah 2 valce me bavi.

Motorku bych doporučil pro - Pro kazdeho kdo se rad dobre sveze. Kazdej si chvali svuj bike ale tohle je vazne neco extra a snad kazdy zaplesa kdyz ji vidi a slysi. A kdo uz na tu moznost na ni sednout ma jasno.

Doplňky na motorce - Kaťa byla zcela v originalu takze me toho ceka dost ale nevadi, neni nic lepsiho nez si ji udelat podle sebe. Zacinam s upravama ale nic velkyho

13.3. 2016
Jaro uz je za dverma tak jsem zacal ladit doplnky. Vsechny mozne elox doplnky, vicka, packy, rolny, klema riditek,zavazi, Zkracoval jsem zadni drzak spz. Vymena blinkru, riditka, hefty, zrcatka. Vsechno origo muselo dolu . Dalsi co jsem udelal jsou kola, nechal jsem je striknout na pul
, polepit a zalakovat abych se odlisil kdyz uz jsem byl u samolepek nechal jsem udelat polep na kyvku ktera je origo stribrna a vubec nesedi ke zbytku motorky. Z funkcnich veci jsem vymenil gumy za DOT 2016, nakoupil jsem vsemozne padaky kterych neni nikdy dost a retezovku taky kvuli vzhledu puvodni byla jeste original ktm tak jsem ji zakonzervoval, schoval a koupil RK Chain oranzovej a cernou rozetu . Ted uz jen cekam az prijdou vyfuky. A muzu vyject

Konecne jsem nasadil vyfuky a musim rict, je to o 100% jinej bike. Nadhera.

Po KTM jsem pokukoval uz dlouho ale mel jsem buella a nechtelo se mi s nim loucit. Nakonec jsem musel vyklidit garaz a mam obe krasny coz je idealni

Zatim se na nejake vetsi testovani chystam. Uz aby bylo jaro

Prvni jezdeni uz probehlo a musim rict ze super, je to neuveritelne univerzalni motorka. Fun faktor 100%. Pohodli je taky paradni, ovladatelnost spickova. Jedine co tak dojezd je slabsi coz uz jsem vedel pri vyberu tohoto modelu. Spotreba neni tak hrozna jak vsichni tvrdi, horsi je to s nadrzi 14 litru neni nic moc .

Kdyby nekdo docetl az sem a moto se mu libilo, muze se ozvat. Rozjizdim posledni sezonu, v cervnu jedu Alpy a potom pujde KÁČA do sveta delat radost nekomu jinemu.

biosák
biosák napsal 13.03.16 v 12:32 10b.

Krásný kladivo

Taliján
Taliján napsal 27.01.16 v 20:42 10b.

Skvela volba . Je to dost divoky. jezdil jsem na nem na brnenskym autodromu a je to fakt mazec...At ti to dela radost 10b

Marw66
Marw66 napsal 26.01.16 v 15:49

díky díky vždy se mi libila a když jsem se svezl musel jsem jí mít. Ted už na ní pracuju takže na jaře bude tip top.

Pitbullterier
Pitbullterier napsal 26.01.16 v 09:41 10b.

Tohle je prostě stroj,který je hodný svého jména!!!At slouží!

strakon
strakon napsal 26.01.16 v 09:12

SUPER, ať dělá jen radost