Jawa 350/634 (1979)

Vlastník Losturkos
Vloženo 24.1.2016
Aktualizováno 24.1.2016

Je to srdeční záležitost, tak jako každá Jawka.

První dojmy - Já ji vlastně vůbec nechtěl .. ale znáte to .. jakmile se sejde partička kámošů a nakapete si trochu do strojku, tak je to vlastně úžasnej nápad :-)

Motorku bych doporučil pro - Mít doma alespoň jednu JAWU doporučuji úplně všem. Je to taková ta úcta k těm našim taťkům, dědům a vůbec k té naší České historii ..

Doplňky na motorce - ps: jediné, co tam moc nepatří, jsou brašny (malá polní) NVA. Ale ono, když pořád někde couráte, tak je nějaké to unifikované zavazadlo třeba ..

Na konec jsem byl poslední, kdo ji neměl z té naší partičky .. a když se najednou objevila z "druhé ruky", tak už bylo jen na řadě přesvědčit rodinku, že přichází další "krám" do baráku

Ale co, žijeme jen jednou a je třeba si pořádně zablbnout, ne?
Dneska jsem "pochcanej" blahem, když můžeme někam vyrazit a užívám každou chvilku. Ať už je to jen tak v neděli odpoledne kolem komína, nebo na nějakou tu armádní akci.
Jsem prostě rád,že ji mám !

Jawky prostě jsou zrozeny k zábavě a k tomu taky slouží až do puntíku.
Nemá cenu tedy moc řešit jejich jízdní vlastnosti a neduhy ..
Pokud se o to člověk trochu postará, tak nám tu zábavu dopřejí až do úplného vyvrcholení ..

Tady jen musím zmínit tu skvělou vlastnost, že když ji někde pořádně protáhnete, tak ji pak nemusíte drhnout až do bezvědomí .. což je dost osvobozující !
Prostě to umyjete a nastříkáte konkorem. Tak jako v armádě

Nakonec máte doma veterána, na kterým úplně v pohodě vyrazíte dělat parádu, nebo prostě do lesa k rybníku, pod širák, užít si chvilku klidu od všedních sraček.

Hery22
Hery22 napsal 15.02.16 v 17:24 10b.

Hezká vojenská jawicka

Roman-JAWA
Roman-JAWA napsal 03.02.16 v 10:01 10b.

Uzasny, fakt super kousek

Clint.
Clint. napsal 31.01.16 v 20:51 10b.

božííí kde je ten tank k vidění?

MarryCat78
MarryCat78 napsal 31.01.16 v 20:15 10b.

Parádní kousek historie , přeji spoustu skvělých zážitků a radost na cestách. Moc pěkné fotografie .Děkuji za komentář

Šimi57
Šimi57 napsal 31.01.16 v 19:55