BMW F 650 GS Dakar (2002)

Vlastník JiriFialaCZ
Vloženo 22.1.2016
Aktualizováno 29.1.2016

První Vysekání na BMW

Vloženo: 03.05.2016, Uskutečněno: 30.04.2016, Zhlédnuto: 14x

Při zatáčení do pravotočivé zatáčky při rychlosti cca. 60 km/h mi lehce podklouzlo zadní kolo, já se lekl máčknul zadní i přední brzdu v zatáčce se narovnal a valil nezastavitelně do škarpy. Po vjetí do škarpy mě mašina vykopla a já tvrdě dosedl zpátky (naražená třísla) po té se Báwo celou levou stranou zarylo ve škarpě do svahu (řidítka,stupačky) zarytý do svahu a já se zaklíněnou levou nohou u stupačky. Po chvilce nadávání jak jsem idiot a vůl a že jsem p.ča :D takže jsem se snazil nohu vytáhnout ale motorka se nechtěla vůbec pohnout. Po cca 5 min jsem vytáhl nohu a pomalu se vyškrábal na silnici. Pak jsem se snažil vytrhnout moto z tý hlíny ,ale vůbec to nešlo. Zapřel jsem se nohama na dno škarpy a tahal jí na pravou stranu... povedlo se. Nasedl jsem a doufal že nastartuju. Zařadil jsem jedničku a pomalu se snažil dostat na konec škarpy po ujetí a dostrkání moto na konec přikopu kde se zvedal k silnici jsem jí postavil na stojánek a pozoroval na škody. Chodil jsem neustále kolem byla celá od hlíny, hlína se propasírovala dírama snad všude. Když už jsem si říkal že snad je v pohodě tak jsem přece jenom jsem něco našel utržený levý blinkr a lehce uvolněné zadní světlo, ale na to jak jsem to čekal horší to bylo dobrý. Našel jsem blinkr a s bolestma dojel domů. Doma mi upadlo zadní světlo úplně. Protože jsem byl na sebe tak naštvaný tak jsem vytáhl vapku a začal moto čistit a rozebírat zadní světlo znova namontoval blinkr nalepil a bylo všechno ok, až na moje pohmožděné rameno,nohu od zaklínění a záda v kříži. Na to jaká to byla pecka moto je úplně v pohodě ani ta řidítka nehnuta přece jenom je to enduro a není to žádný ořezávátko :) takže lidi opatrně Dopadl jsem ještě krásně :D

JiriFialaCZ (0) napsal 04.05.2016 v 20:18

Díkes chlapi :) jsem v pohodě tak jsem si to snad vybral a těd si aspoň budu dávat vetšího majzla :D jinak elvis78 pod plynem myslím, už si taky prd pamatuju seběhlo se všechno tak rychle

JirkaMetal (1) napsal 04.05.2016 v 18:23

Velká smůla, ale naštěstí jsi celej a snad i pohmožděniny brzy ustanou.

elvis78 (133) napsal 04.05.2016 v 06:40

Jauvajs me se to stalo na namesti, prava ostra a ja mel studenej motor a studeny gumy a pri podrazeni se mi smeklo kolo.Tak jsem jen pustil spojku, chipl motor, nastartoval jsem a mazal dal.nic vic.A ty jsi jel pod plynem nebo konstantne?

Clint. (77) napsal 03.05.2016 v 23:34

Ty kraaaasssoo,tak snad sis veskerou smulu vybral Tak uz jen pohodu do sedla preju