Honda MSX 125 (2013)

Vlastník TrzaX
Vloženo 18.1.2016
Aktualizováno 9.4.2016

Více na mém Youtube kanálu

Yamaha WR 125X: Moc drahá a stará.

První dojmy - Motorka pro malé i velké jezdce, pro zkušené i začátečníky. Kdo na ní sedne nemůže být smutný! Strašně zábavná bajka. Jen by to chtělo trochu víc výkonu, ale to vyřeší Big Bore Kit.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého.

Doplňky na motorce - - Vyhřívané rukojeti Oxford
- Výfuk Akrapovič.

Mám 190cm a nemám s tak malou motorkou žádný problém. Nic mě ani po delší jízdě nebolí, jen sedím hodně vzadu takže při jízdě ve 2 je to trošku nepohodlné, ale na kratší vzdálenost se to dá. Stejně to je motorka spíš jen pro jednoho. Není jí skoro co vytknout, jediné o co se bojím je, aby mi ji nikdo neukradl, budu muset sehnat nějaký pořádný zámek.

TrapicFechtla
TrapicFechtla napsal 19.02.16 v 14:58 9b.

Na vyblbnutí to musí bejt hodně dobrá motorka :D Ale je teda hodně kraťoučká :D

TrzaX
TrzaX napsal 21.01.16 v 11:26

Já mám 190 cm a nemám s tak malou motorkou nejmenší problém i na delší vzdálenosti. Před koupí jsem to hodně zjišťoval jestli moje výška nebude problém, ale opravdu tato motorka je pro každého. Malé, velké, tlusté, hubené, pro začínající jezdce i pro zkušené na vyblbnutí. Na msx lze provádět to samé co na motardu, jen s tím rozdílem, že za takto malou motorkou se lidé otáčejí. Navíc u nás to jen tak někdo nemá. No a taky cena je příznivější

bledemon
bledemon napsal 20.01.16 v 10:14

motorčička roztomilá, ale důvod ke koupi vidim jen pro malé lidi nebo do karavanu. Proč to upřednostnit třeba před motardem125? Dík.

Xaeroifbb
Xaeroifbb napsal 19.01.16 v 21:57 10b.

ja ju tiez chcem kupit je to funky moto

Woky
Woky napsal 19.01.16 v 16:59 10b.

bomba , aneb 1o bodů jasnejch