Honda MSX 125 (2022)

Vlastník Petrlendl
Vloženo 6.8.2022
Aktualizováno 6.8.2022

Neskutečný na to jak je to vzhledově malé je to zábavný stroj.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Anex (Děčín III-Staré Město) - Opět vše na výbornou domluva,předání,odjezd dle dohody co víc si přát.

První dojmy - První dojmy jsou zatím takové že po cestě domů (60km) jsem se povahově vrátil o 10let zpět.

Asi pro někoho velká změna nebo dokonce i divná pro doktora ideální v dětských letech nějaké babety,mopedy, mustang pak dlouho nic. Až v roce 2019 koupě nové cb500x cesty kolem dokola krajem pak rok 2021 změna na Cb650r trochu toho rychlejšího ježdění v rámci mého zdraví a umění. Teď po roce na Cb650r a 15tkm skok na Groma s obsahem 125ccm a možná to přijde divné ale musím vám říct že dnes cesta domů z prodejny 60km a ta zábava na tom málem stroji když tam dáváte rychlosti nahoru jak to peleší obrazně řečeno v možnostech těch koníků co ten motůrek má. Ale do 60km/h to je mazec asi tomu moc nejde věřit od pohledu z velké motorky jenže ono když sedíte pěkně dole pocitově na malém stroji je to zábava. Trochu jsem to projel vesnicemi okresky to dává na pohodu i těch 95 jsem dal na rovince ale ještě to musím šetřit. Na větší siln.tahy tam se motat nechcete ale jinak město tam jste král. Ovládání lehké až snad pro úplné začátečníky spojka jedna radost,motor pěkný průběh a zvuk z výfuku no comment. Je to vyrobené v thajsku chtějí za to kotel skoro 100tis ale co dnes je levné? Za rok dva to bude třebas za 120t
Zpracování klasika asijský dělník pod dohledem japonce tak nějaké drobnosti se asi najít dají ale to nechám na jiné hnidopichy. Spotřebu hádat nebudu to je fuk u stroje když plná nádrž byla za 200kc. Jinak brzdy brzdí skvělé Abs tam je taky do zatáček to zatačí což je asi zaklad u každé stroje. Servis po 6tkm ale má to jen svíčku a 1l oleje tak pohoda. Tak uvidíme jak to bude šlapat po další porci km protože po městě jsem ještě dnes přidal dalších 50km . Tak se mějte

Petrlendl
Petrlendl napsal 02.09.22 v 18:54

Tak to díky za info zítra to zkusím se podívat

radeki
radeki napsal 02.09.22 v 18:50

Tak už jsem zjistil kde ten výrobní štítek je. Ale vážně jsem zvědavý na technika STK jak ho bude číst o jeho vyfocení ani nemluvě :DDD Člověk si musí skoro lehnou na zem a mrknout od země nad motor kde je trubka rámu schovaná za kabely a hadičkami a na té trubce skutečně výrobí štíkek lze zahlédnout. Ale přečíst si ho se mi nepodařilo ani ho vyfotit. To je nějaká pomsta Hondy technikům STK. Leda by si MSXko zvedli do úrovně hlavy, pak se mu možná podaří si ten štítek prohlédnout a možná i vyfotit.

Petrlendl
Petrlendl napsal 25.08.22 v 10:46

Máš pravdu jen zběžně jsem ho při mytí neviděl. Moc jsem potom nepatral. Až budu v garáži zkusím hledat.

radeki
radeki napsal 25.08.22 v 10:40 10b.

Našli jste někdo na MSX typový štítek ? Já ho hledal a nenašel, ani v manuále jsem o něm nenašel zmínku kde ho hledat. Je tam jen VIN na krku řízení a kod barvy na rámu pod sedlem. Mám s tím na STK u jiných motorek vždycky problém.

pajapaja
pajapaja napsal 12.08.22 v 07:26 8b.