Honda FMX 650 (2006)

Vlastník Ondra666
Vloženo 30.12.2015
Aktualizováno 28.3.2019

Lehká, obratná, překvapivě pohodlná, přátelská k méně zkušeným motorkářům.

Suzuki DR-Z400S: důvod neuveden
Suzuki DR-Z400 SM: důvod neuveden

První dojmy - První dojem jako z celku výborný, co se mi nelíbí je malá nádrž, velké plus dávám podvozku na silnici ideální, ale s endura přesednout na tento stroj byl šok nečekal jsem tak tvrdý podvozek.

Motorku bych doporučil pro - pro méně zkušené jezdce

Doplňky na motorce - Na stroji mám blastri určitě budu instalovat vyhřívané gripi a uvažuji i o vyhřívané sedačce

Motocykl mám 4. měsíc zatím nebyla žádná závada mám na něm najeto 2 500 km,
jediné co řeším ale co jsem se bavil s lidmi a četl fóra tak většina z nich má problém se studeným startem. Je to příjemný stroj, čekal jsem od něho více než mi může nabídnout ale na silnici je užasný až na tu spotřebu kolem 6 L/100km a nádrží na 11L. Je to mírumilovný stroj dělá přesně co chcete a nějakou tu jezdeckou chybu také odpustí vřele bych jí doporučil pro začátečníka. Když porovnám cena/výkon je to velice slušné starší se dá pořídit od nějakých 60 000 Kč. Chtěl bych vyzdvihnout osvětlení od předního světla je nádherně vidět není to žádná bludička, zadní letkové svetlo vypadá moc hezky po designové stránce ale plní výborně funkčnost, směrové osvětlení sice mohutné s tím že k motorce sedí a jsou krásně viditelné velké plus k bezpečnosti. Uvítal bych vetší uložný prostor ale v této kategorii si nevyberete velké plus vidím v nosiči který se dá dokoupit s možností kufru a nevypadá to vůbec zle.
K motoru bych dodal asi to že to není žádný závodník ani akresivní trhač rukou. Má plinulí záběr od nejniších otáček. Jediné co bych vytkl je to že je vzduchem chlazený, ano nemusí se řešit chladící kapalina na zimu ale není to dostačující aspon kdyby byl olejový chladič bylo by to zase o něčem jiném. Brzdy přetčili má očekávaní přední brzda je nadmírů učinna krásně se dávkuje, to se nedá říct o zadní brzdě tam je učinek daleko menší než jsem očekával ale dostačující aspon u mého motocykl.

Ondra666
Ondra666 napsal 21.03.16 v 08:26

Tak pokračuji dále. V tu to chvíli již najeto 3000km pravda prvních 2500 bylo tak trochu trápení sjeté pneu a na středu moc nepříjemná věc!! Po zakoupení nových pneu Metzeler M7 uplně jiný stroj jiná ovladatelnost. Tyto pneu mě dosti vyvedli z míry po ujetí cca 30 km jsem na nich měl jistotu jak kdyby měli najeto minimálně 1500 km vřele doporučuji pravda jsou to lepidla uvidíme jak dlouho vydrží.

p.epanica
p.epanica napsal 30.12.15 v 21:20 10b.

Ať Ti to jezdí ...

Franz77
Franz77 napsal 30.12.15 v 16:13 10b.