BMW R 1100 GS (1997)

Vlastník ropr0812
Vloženo 28.12.2015
Aktualizováno 5.6.2017

Motorka kterou bych si už nikdy nekoupil. V garáži to nevydrží, pořád to chce jezdit. Kde na to brát čas a peníze.

Motorka koupena od Emper (Černošice)

První dojmy - Motorka kterou jsem tak chtěl, že po krátkém intermezu s F 650 GS, jsem ho se ztrátou 20.000,- prodal a šel do tohohle hrocha. A to jsem si to malý GS překopal na dakara a komplet vyladil. Stejně mu ale chyběl ten jeden válec a 60 kilo váhy. Navíc kdo měl pořád poslouchat ty kecy o sekačce na trávu ještě navíc bez pojezdu. Těď mám sekačku na trávu s pojezdem. A trávu neposeká.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co mají jako srdcovku BMW.

Doplňky na motorce - zvýšení řidítek, pancéřové hadičky, relé na zapnutí ABS až po tom co začne dobíjet, padací rám, deflektor.

Vybral jsem si ji, protože jsem chtěl motorku která má špatnou pověst ohledně zvuku, řazení, ceny náhradních dílů,poruchovosti, divnému ovládání , váhy, má ji kdejakej blbec kterej si myslí že BMW je něco víc a nebo super a proto je každej japonec lepší.
Ne?
Jak říká klasik kterého jsem na podzim potkal na benzince v Kolíně:
" Raději sestra v bordelu než brácha na japonské motorce."

Nebudu rozpitvávat k čemu je motorka dobrá a jak se chová na silnici nebo v terénu. Je to o tom co od ní člověk očekává. Navíc o tom jak špatná nebo dobrá je se toho napsaly stohy. Pro mě je úplně dokonalá na vše co od ní očekávám.
Servis si dělám sám. Prozatím jsem udělal převodovku. S tím že v ní kvičí ložisko jsem ji i kupoval. Vyměnil u toho spojku a koupil nový zadní tlumič. Samozřejmě k tomu běžný servis - náplně +filtry a synchro klapek. Osobně věřím tomu že je lepší si koupit motorku za dobrou cenu s chybami než věřit tomu že je to všechno udělaný a platit nesmysly.

Jo a cestovat to se na ní dá dobře.

spike-cz
spike-cz napsal 03.02.19 v 15:14 10b.

Paráda

naja07
naja07 napsal 16.09.17 v 18:29 10b.

Že je pro Tebe dokonalá je vidět na jízdě, takže hodně dalších šťastných km

nobady
nobady napsal 02.01.17 v 22:17 10b.

Roberte,ačkoliv stoupenec rejžový značky musím uznat ,že tohle je kus poctivého železa bez zbytečných elektronických serepetiček.Protože ho znám in real !

jokra75
jokra75 napsal 01.04.16 v 00:20 10b.

Zdravím pane.
Svatá pravda
Také koukám,že někdo jezdí i po cukru ...nebo je to sníh ??

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 30.12.15 v 11:42 10b.

pěkný báwo