Kawasaki ZX-6R Ninja (2005)

Vlastník vitek114
Vloženo 21.12.2015
Aktualizováno 29.12.2015

Dokonalá zelená střela, stroj pro svezení i pro adrenalin. Prostě rychlá a dravá,hold Ninja je Ninja :D

První dojmy - Super svezení ,brzdy na pohodu i tah je mazeckej jsem spokojen

Motorku bych doporučil pro - Jelikož ji mam opravdu krátce a jsme začátečník a nevyježděný a bez zkušeností. tak po tom co jsem zjistil a slyšel tak tuto motorku doporučím jak pro začátečníky tak i pro zkušené ta motorka dokáže jed jako ďábel ,ale dokáže dost naučit

Doplňky na motorce - Na motorce je prozatím jen vyměněné original plexi

Motorku mam krátce zatím se seznamujeme. Kawasaki je moje první motorka,hledal jsem na internetu co bych si asi tak mohl pořídit v takové cenové ralaci na kterou mam :) Samozřejmě můj sen je Yamaha YZF-R1 ale na ni bohužel nemam snad někdy . Ale narazil jsme na tuto 636 a hned se mě zalíbila ,začal jsem o ni něco zjišťovat ,a tak sem se jel na ni podívat. Na první dojem nádherná i když sou na ni nějaké kosmetické vady ale to se přes zimu opraví , jinak první svezení prostě luxus :) bal sem se nevěděl sem co můžu od ni čekat ale bylo to super, tak jsme si placnuly s prodávajicím a bylo to Kawa je doma a zatím mohu zaťukat vše je v pořádku a pomalu si na sebe zvykáme :) uvidí se na jaře jak si spolu užijeme,hlavně doufám že budeme mít spoustu ujetých km bez poruch a hlavně bez nehod. :) :)

findejs1310
findejs1310 napsal 22.12.15 v 13:45

Krásnej žabák

Ethi
Ethi napsal 22.12.15 v 12:12 10b.

Krásný stroj