Kawasaki KLX 650 (1993)

Vlastník GODZILAK
Vloženo 17.12.2015
Aktualizováno 30.1.2016

jako kluk sem jí chtěl.a teď po 20ti letech sem si jí pořídil jako zimní projekt.

První dojmy - přijeli jsme k borcovi do jižních čech a před barákem stály 2 KLX a 4 bedny dílů.rozuměj 2 kostry s kolama jen na oskách a 4 bedny bordelu.tak sem je vzal obě,že bude sranda.a byla.a je.doufám,že bude douhááá zima.

Motorku bych doporučil pro - pro kutila garážového pro tyto stroje zapáleného a finančně zajištěného,protože něco na KLX R objednávat jde snad jen v USÁ nebo na partsdepot.vše samo za babku nebo dvě.nějakej spotřebák jde i tady ale jen poskromnu.škoda!

Doplňky na motorce - teď jí skládám.až ji složím,natočím a projedu tak ji zase
rozeberu a dostane novej lak,gumy,atd...jo a má laďák acerbis a motardový kolečka.s těma bude taky ještě hokna.

před rokem jsem dostavěl garáž a tak je potřeba ji něčím zaplnit.ADVÍK stojí naleštěnej v rohu pod plachtou tak něco na bastlení přez zimu.minulej rok bylo doma EXC400 a docela mě to chytlo,to kuchání,odbahňování,leštění,hledání na netu a pak objednávání(placení už míň) a pak následné skládání a oživování mrtvoly.tyhle teréní prakurvy mě prostě baví!
26.12.2015 -tak už vrčí.jede docela slušně,na to že je zatím nenaladěná.poladím s novým filtrem a laďákem.s kick startérem je fakt prdel.už jedny MERRELLKY v hajzlu.

tak má nový vzd.filtr HF,nová C-12+tlustá duše.dostala origo kormidla TOMMASELLI+ zvýšení o 2cm ať nejezdím jak QUASIMODO.naladěno na ostrou jehlu origo KLX R. taky jsem promázl spojkový lanko koktejlem oleje a benzínu ve stříkačce s jehlou a tuhá lanková jede jak super kapalinová.no skoro.
dále probíhaj zátěžový testy všeho.jede jak PILA!!!

Kocour555
Kocour555 napsal 20.12.19 v 20:23 10b.

Prakurva z třetihor za 10 bodů

konasp
konasp napsal 21.12.15 v 22:58 10b.

Moc hezká práce

Zelinář
Zelinář napsal 17.12.15 v 22:29 10b.

Terenni prakurvy

lopata75
lopata75 napsal 17.12.15 v 21:43 10b.

Hezká zábava. Přeji hodně zdaru a následné krásné pocity z dobře vykonane práce.