Kawasaki KLE 500 (1997)

Vlastník Salkafalka
Vloženo 4.12.2015
Aktualizováno 13.12.2015

Kawasaki kle 500 je podle mého názoru výborné enduro pro začátečníky.

První dojmy - První dojmy z jízdy byli opravdu super motorka se výborně ovládá a tak říkajíc mi padla do ruky . Od začátku ježdění jsem zní unešený a zatím mi stačí i její výkon 35 kw. Stíhám i silnějším.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky nebo pro ty kteří nehledají vysoké výkony.

Doplňky na motorce - kufr,vyhřívané rukojeti

Motorku jsem si vybral proto že se mi líbila vzhledově a byla finančně dostupná. Mám na ní najeto 3000 km. Jízdní vlastnosti na svoje stáří a konstrukci má myslím dobré. Motor šlape jako hodinky zatím je v pohodě.Předni brzda brzdí dobře to se nedá říci o zední ta je horší. Podvozek se chová docela dobře. Ovladatelnost je dobrá(příjemná). Úložné prostory nevyhovující(žádné) musí se to řešit kuframa. Pro spolujezdce moc místa není. Spotřeba vychází slušně 3.5l při zatížení 4 l . Poruchy jsem neměl zatím žádné.Motorka se dobře vodí po silnici ale i v lehčím terénu. Mám vyzkoušeno že motorka se hodí na cestování. Určitě bych Kawasaki kle 500 doporučil motorkářúm kteří začínají nebo těm kteří nehledají vysoké výkony.

terrawolf
terrawolf napsal 03.11.19 v 08:09 10b.

Dík máš jí taky moc pěknou a máš pravdu je pohodová v každém směru.

Milan1963
Milan1963 napsal 08.01.19 v 18:11 10b.

Podařený stroj.

Trnky
Trnky napsal 26.01.18 v 21:54 10b.

context
context napsal 10.01.16 v 19:22 10b.

pěkná kawa tak ať ti dlouho slouží a přeji krátkou zimu

-Jandys-
-Jandys- napsal 04.12.15 v 22:42 10b.

Dobrý bajk na každý den,ať se ti na něm dlouho a dobře jezdí