Yamaha FZ6 N (2005)

Vlastník Licanio
Vloženo 27.11.2015
Aktualizováno 27.11.2015

Skvělá ovladatelnost, dělá přesně to co čekate že udělá. I při vyšších rychlostech stabilní a živá. Přehledný a jedinečný kokpit.

První dojmy - Moje první motorka, takže prvni dojem...to je pila. Vím že nepatří mezi stroje co trhají asfalt ale sranda s ní je. Líbí se mi na ní všechno a nenašel jsem nic proti... Pro motorku jsem byl rozhodnutý už před ridičákem...a nezklamal.

Motorku bych doporučil pro - Kdo má v hlavě může byt i začátečník. Ale rozhodně doporučují až po pár kilometrech a nějakých zkušenostech.

Doplňky na motorce - Kompletně orig...dokonalé nejde vylepšovat. Ale záleží na vkusu.

Průměrná spotřeba - 6.82 l/100km

Naked bike jsou moje srdcovka a nepřekonatelný kokpit s výfuky pod sedačkou...nebylo konkurence.

Motorka odpouští dost chyb, vyžaduje stálou soustředěnost a kontrolu. Při lehce závodním stylu jízdy je ale naprostou perfektní a nemáte pocit že by motorka na něco neměla a hranice jsou jen ve vás.
Motor jede nejlépe od 4500ot/min což se projevuje na spotřebě. Stroj je dost citlivy na kvalitu paliva, je to znatelné na tom s jakou lehkosti motor "šlape" a hlavně na spotřebě.
Spolujezdec totálně trpí. Sedačka není pro spolujezdec vůbec promyšlená...ten při jízdě sjíždí na řidiče a jizda je tak nepohodlná a namáhavá.
Úložný prostor totálně žádný, pod sedačku se vleze jen to nejnutnější (nářadí+lékárnička)

Motorku si nejvíce užijete v zatáčkách...dálnice je jen na vyfouknutí pavučin z otáček blízko omezovače a terén nepřichází v úvahu- navíc tvrdý podvozek činí z terénu nebezpečnou cestu.

Myschan
Myschan napsal 02.12.15 v 16:19 10b.

Ať slouží a kolama dolů