Harley Davidson XL 1200C Custom (2013)

Vlastník bibrman
Vloženo 17.11.2015
Aktualizováno 12.6.2017

Splněný sen. Je přesně taková jak jsem očekával...

První dojmy - Hned jak jsem na ní sednul,tak jsem věděl,že to je motorka přesně pro mě. Skvěle se s ní manipuluje. Je to takový naked bike převlečený za chopera. Motor super, hned po nastartování se krásně rozvibruje. Je to úplně něco jiného než japonské stroje,které jsem měl před tím. Tahle motorka si žije vlastním životem.

Doplňky na motorce - Digitální tacho. s otáčkoměrem. Jiné gripy. Brašny, padací rám, rolka. Výfuky VH.

Ještě jsem toho moc nenajezdil. Tak maximálně kolem komína. Ale první dojmy jsou pozitivní. Motor krásně zabírá odspoda. Ale dá se i pěkně vytáčet. Dobře se sklápí do zatáček. I když trochu to kazí nízko uložené stupačky.Přední brzda je trochu slabší, za to zadní bere jak čert. Trochu mě zklamal úložný prostor, který vlastně žádný není.Spolujezdce jsem ještě nevezl,ale myslím,že moc dobře se mu na tom malém sedle sedět nebude.

Ripp
Ripp napsal 27.04.16 v 20:37 10b.

Máš tam deset brácho...

XTBory
XTBory napsal 01.03.16 v 18:53 8b.

S bublaninama se jdi vycpat.Radši obuj na tu zaprášenou bílou potvoru drapák a půjdem je až vyleze sluníčko vyvětrat.Co ty na to?Pořádná motorka na cestování je R 1150-1200 GS,nebo Multistrada 1200.
No hlavně ať slouží ,je pěkná.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 21.11.15 v 17:32 10b.

Parádní Haryk gratulejšn

Patrik80
Patrik80 napsal 21.11.15 v 15:13 10b.

10b, super výběr, přeji hodně zábavy

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 17.11.15 v 22:41 10b.