X-motos CBF 33 (2009)

Vlastník Stefix
Vloženo 15.11.2015
Aktualizováno 29.9.2017

Levná zábava made in china na zimu a když se nedá jezdit na silnici.

První dojmy - Je to celkem fajn stroj, překvapilo mě, že vypadá téměř jako dospělá kroska hlavně + jsou kola 21 a 18. Výkon neni žádnej ohromnej ale na to pole a blbnutí to bude stačit.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny koho nebaví sedět v zimě na zadku a chodit se dívat na přikrytou silnici v garáži..

Tak už máme za sebou konečně první seznamování na bahně. Asi po 5 minutách jsem to hned zahodil, ale tak s tim jsem počítal. Narovnat páčky a jede se. Velikost motorky je naprosto dostačující, měřim 185cm a pohodlně si můžu stoupnout do stupaček. Plnej výkon zatim ani nevyužívám, na ty rozbity cesty stačí ta trojka na kterou to jede poměrně dost svižně. Musim si zvyknout na celkově jinej styl jízdy než ze silnice kterej neni tak namáhavej.

Po jednom dni ježdění je třeba opravit:
Zlobil nás podtlak v nádrži, kuli kterýmu to nestartovalo a když skopu 2 rychlosti dolu, tak motorka chcipla, stačilo občas otevřít víčko a jezdila jak drak, takze
1.vyčistit odfuk z nádrže
2.opravit prasklej držák spojky
3.dát novou svíci
4.narovnat řidítko
5.upravit zadní tlumič kterej šíleně kopal
a dalších pár drobností...o víkendu to půjdeme zas prubnout, tak zatím

Jo a je to fakt prdel, motorka je velikostně srovnatelná s klasickou kroskou a když na bahně začínáte, tak výkonu je až až

Videa z ježdění zde

Po několika vyjížďkách a hodně pádech musím s velkou radostí říct, že motorka pořád drží. Motorově to je zatím bez problému. Joo občas to chce seřídit ventily nebo promazat lanka, případně dopnou řetěz, ale to je tak všechno. K celkovému projevu motorky hodně pomohl rychlopal a vetší rozeta dozadu a o zub méně na pastorek, najednou to jde i na zadní což je supeeer. Kdyby byl lepší podvozek tak je to vážně dobrej bike, který by mnoho lidem vydržel i delší dobu.

vopák
vopák napsal 28.09.17 v 11:31 10b.

Vypadá to,že si jí užíváš.. Zrovna po něčem takovym pokukuju.Líbí se mi i že je celkem velká.