Honda VFR 1200X Crosstourer (2015)

Vlastník 007
Vloženo 15.11.2015
Aktualizováno 19.4.2017

Další z několika pokusů... Nechtěl jsem obelhaný dovoz,tak jsem musel koupit novou.

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

BMW R 1200 GS: důvod neuveden

První dojmy - Zatím spokojenost...I když je váha značná,tak pocitově lehčí než Varan.První jízda opatrná,pršelo a jel jsem po koskách na nových mastných gumách,nic moc. Následující den sucho,tak jsem začal trochu tahat.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro vyježděné řidiče a pro ty kteří ji zvládnou( pohyb na místě a výška sedla)

Chtěl jsem DCT. Zatím dobrý. Režim D je na nic,tak řadím růčo,to mně baví -pod plným , nebo S a do toho stejně kecám,za mně zatím spokojenost, jen 1000 km- ---.
Nejvíc jsem byl natěšen na motor,V4 nezklamalo,dělá to co chci a nebrání se tomu a ani nevádí mírné podtočení,krouťák tam je. Podvozek na BMW nemá(proto jsem ho chtěl),brzdy a motor to vynahradí.Samozřejmně je moto určené na silnici,v terénu bez spojkování si to nedovedu představit.Kupoval jsem ji na silnici a ve dvou,tak snad dobrý. Co se týče zpracování,bych řekl,že Honda začíná šetřit. Samozřejmně je potřeba dovybavit,taková váha motorky a bez stojanu,to si dělají snad prdel.

Samíc
Samíc napsal 19.04.17 v 22:39 10b.

Moc pěkná s DCT super, mě to taky baví

TRA
TRA napsal 30.06.16 v 17:31 10b.

Výborná a moc pěkná motorka

FiguraVFR
FiguraVFR napsal 28.06.16 v 20:28 10b.

nakonec jsme dopadli oba stejně

Wurst
Wurst napsal 16.11.15 v 13:42 10b.

Paráda! V barvě, kterou jsem původně také chtěl. Ať ti slouží a přináší jen radost z ježdění!

wsbk
wsbk napsal 15.11.15 v 21:00 10b.