Jawa 350/640 (1992)

Vlastník Kipek
Vloženo 7.11.2015
Aktualizováno 7.11.2015

Vzhledově pěkná motorka, dobře brzdí i jede, zvuk klasika Jawa

První dojmy - První dojem z jízdy byl příjemný. Vzhledem k tomu že jsem na motorce dlouho nejezdil byly z počátku trochu obavy z jízdy, ale postupem se vymazaly a jízda je v pohodě. Dobře se ovládá

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná na klidnou jízdu, žádné bláznění . Nechá se užít pohodová projížďka. Není vhodná na bláznění a velké rychlosti.

Doplňky na motorce -

Vybral jsem tuto motorku na doporučení kamaráda. Jízda je příjemná. Lehko se startuje, dobře brzdí. Spolujezdce nevozím. Úložný prostor dostačující , a když ne tak pomůže kufřík.Spotřeba kolem 4 l se servisem není problém vše se nechá sehnat. Na motorce jezdím jenom po silnici. Zatím jsem toho tak moc nenajel, ale dovedu si představit i delší cesty. Třeba se nám s kamarádem podaří dát dohromady nějakou partu na vyjížďky.

boš-trener napsal 16.06.16 v 10:45

Opravuji datum Smraďavky 24-26.6.2016

boš-trener napsal 16.06.16 v 10:26

Zdravím, tak jak jsi připraven na letošní sezonu? Už máš po renovaci a máš už něco najeto a plánuješ nějakou moto akci? Na motorkářích organizuje "maxipes" jawácký moto sraz na 24-26.7 na Smraďavce, neuvažuješ o tom tam zajet. Mohlo by to být zajímavé, kdyby byl parťák nebyl bych daleko od věci, samozřejmě by záleželo hodně na počasí. Když, tak se ozvi, tel. 606103652, mail lbs.vjt@seznam.cz. Hezký den, lbs.

boš-trener napsal 01.12.15 v 13:27

Ahoj, jak jsi daleko s renovací, už jsi začal? Proč máš ve svém profilu že jsi neaktivní, snad jsi Jawku neprodal. Teď je na renovace a opravy v garáži docela slušné počasí, horší to bude za mrazu, pokud nemáš k dispozici vytápěnou místnost. Zdravím, ať se vede, boš.

boš-trener
boš-trener napsal 09.11.15 v 22:25 10b.

Zdravím, moc hezká Jawička, na kratší i delší vyjížďky jako stvořená. Jak dlouho ji provozuješ a máš nebo jsi měl ještě jinou Jawu. Podle profilu jsi podobný ročník jako já, docela rád bych se k Vám přidal do party, jsme také dvá z Jižních Čech. Přeji hodně šťastných kilometrů.

bagr05
bagr05 napsal 08.11.15 v 15:39 10b.

mazel