Kawasaki GPZ 1000 (1987)

Vlastník Ro0M
Vloženo 1.11.2015
Aktualizováno 1.11.2015

Kawasaki Gpz 1000 tatíkuv sen asi před 20 rokama si ju pořídil to jsem ještě byl na hřibkach :D...

První dojmy - zatím jsem jel asi jen jednou ...krasná motorka trošku těší ale na svoje stáří krása, jede luxusní, zvuk u orig výfuků poezie :) ...až na tu spotřebu prostě paráda

mašina je doma už 20 let pořizoval jsi jí můj tatík moc na ní nenajezdil nebyla nějak nálady prý :D ...najezdí v práci dost km ...ale asi cca před 5lety se ohla ojnice ani pořádně nevíme proč ..ojnice se nedala koupit jedině nechat ukovat ...což přišlo na nehorázné peníze tak zatím stála rozdělaná v garáži ...ale tet co jsem se blížil k 20...abych mohl dělat papíry na neomez.. tak jsem to začal shánět a poštěstilo se a sehnal jsem motor bez vodní pumpy a spojky ..cca za 4tis takže krása , no a tak nějak postupem času co to šlo jme na tom dělali ..a teď už by to mělo být vše v cajku ... příští týden se pokusím vyzvednout papíry a udělat ještě technickou a spálit nějakej ten benzin :D...časem přidám fotky jak ještě nasadíme kapotáž sedlo atd doděláme par maličkostí
1.1.2015 dneska dodělaná ..vše v pořádku nic nekape ,startuje trošku zlobí volnoběh ale to je od jak živa problém u naší kawi ...najeto cca 20km vše v pořádku jede líp jak dřív ...ve středu zajedu pro papíry ..udělám výmaz motoru a technickou ..a snad si ještě stihnu užít pár stovek KM a pár stovek za benzín :D

Touringrider
Touringrider napsal 17.11.15 v 10:28 10b.

super... jeden potentni motor tu mam taky... ale asi s jeho pomoci vdechneme zivot necemu, co bude nam chlapcum nadale delat radost... nosic motoru se bohuzel potkal s vetsim SUV... nastesti bez poskozeni zdravi... ale stavet to znova uz potreti bylo zavrzeno.. ...tak at dela jen radost a nejlepe dlouho...

Bothrops
Bothrops napsal 08.11.15 v 09:25 10b.

nadherna masina pamatuju jak na techto masinach jezdili Nemci na gp do Brna v dobe kdy byla nova, bomba ze jeste jezdi tyhle krasky .

p.epanica
p.epanica napsal 01.11.15 v 22:04 10b.

Ro0M
Ro0M napsal 01.11.15 v 18:01

dík moc chlapi no to je zázrak jelikož ten lak a vše je staré 20let a je to furt jak nový ty napisi pasky proužky všechno je doma dělané z nějaké nalepovací tapety ..a 20let je pryč a nic se neodlepuje nepadá prostě dřív to byla jiná kvalita ať jde o cokoli :D

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 01.11.15 v 17:39 10b.

I po těch letech pořád krásná