Honda CB 600F Hornet (2011)

Vlastník Knobas
Vloženo 29.10.2015
Aktualizováno 5.11.2016

Hornet se mi vždycky líbil, akorát jsem zvažoval modelový ročník, nakonec vyhrála 2011, v černé, láska na první pohled.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

Kawasaki Z 750: Hornet mi seděl líp

První dojmy - Šestkový Hornet mě překvapil svou přívětivostí, do šesti tisíc hodná motorka, 6-8 tisíc se začíná něco dít a od 8 bouchnou saze ale o tom už tady toho bylo psáno až, až, takže se nebudu opakovat, měřím 176cm, Hornet mi prostě sedí.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající i zkušené.

Doplňky na motorce - Kufr Givi, štítek Barracuda, laďák Viper, padáky Rutan, alarm.

Takže Horneta jsem pořídil na jaře 2015, sezona pomalu končí a já mám na tachometru něco kolem 13 000 km, letos jsem si to užil.
Jako začátečník jsem neměl z Hornetem žádný problém, kilometry jsem najel více méně kolem komína, bydlím v podhůří Jeseníků, takže je kam jezdit.
Hornet je super na vyblbnutí, dá se jet na pohodu a užívat si okolní přírodu, ale i zrychlit, každému jak je libo.
Univerzální motorka, i vyjížďka ve dvou se dá zvládnout, výhodou je kompletně nastavitelný podvozek u 2011 předpětí pružin v předu i v zadu, ůtlum také.
Pod sedlo jsem dostal, lékárnu, origo nářadí, žárovky, sadu na opravu pneu, takže vše co potřebuji.
Spotřebu moc neřeším, počítač ukazuje dlouhodobou průměrnou spotřebu kolem 5.5l na 100km.
Na Hondě mě zaujalo dílenské zpracování, opravdu poctivě vychytaný každý detail, abych jenom nechválil, tak mám malou výtku k přesnosti řazení, ze začátku se mi stávalo že jsem kopal falešný neutrál, ale po přestavení řadičky, sedí mi lépe na nohu, je to lepší.
Porucha žádná, jen běžná údržba.
Trochu jsem měl strach z digitální přístrojovky, ale zbytečně, je přehledná, je dobře čitelná, i na slunci, je na ní vše potřebné včetně palubního počítače.

DannyPel
DannyPel napsal 04.04.16 v 22:00 10b.

Krasavec, koupil jsem si stejnou.

Maxjoy
Maxjoy napsal 18.02.16 v 18:45

Parádní motorka...1 rok mi říkala pane .At ti slouží ,hlavně opatrně.Byla super ale já na ni najel málo,prodal jsem ji do Freemoto protože jsem chtěl choppera.Koupil jsi dobře.Treba se někdy na cestě potkáme.Uzij si ji a dávej na sebe pozor.Petr

Páťas135
Páťas135 napsal 12.02.16 v 22:31 10b.

Luxus

Stryko
Stryko napsal 31.10.15 v 11:34 10b.

Krásný Hornet 10 bodů a hodně štastných km