Suzuki AN 650 Burgman (2007)

Vlastník Alf-onsius
Vloženo 29.10.2015
Aktualizováno 5.1.2016

Přestup z SB 400 na SB 650 během půl roku. S čtyřstovkou spokojenost, za půl roku 7000 km a potom jsem se svezl na 650. Bylo rozhodnuto.

Motorka koupena od forman59 (Holice) - Poctivý puntíčkář, pro kterého je motorka skutečným mazlíkem. Opečovávaným, leštěným a hýčkaným. Spolu se strojem mi předal nejen veškerou dokumentaci, ale i seznam tankování s počtem najetých kilometrů a pečlivě vedené záznamy o úpravách, opravách, výměnách oleje, brzd. kapaliny... Tohle je srdcař!

První dojmy - První dojmy z jízdy? Převoz motorky domů 200km po vlastní ose. Prvních 20 km v pohodě. Potom začalo pršet a lilo celou cestu. Potmě, 8°C, po dálnici, proplétačka mezi kamionama, přes Prahu,... Zkrátka křest ohněm. Obstáli jsme!

První výlet byl spojený s návštěvou jednoho nejmenovaného malého, ale luxusního pivovaru. Jezdil jsem si tam pro pivo celé léto i na čtyřstovce, tak první cesta na šestsetpadesátce vedla právě tam. Sice spoustou oklik, abych si užil jak jízdu na novém stroji, tak pamětihodnosti okolí i kouzlo podzimní přírody. Zkoušel jsem cestou automat, manuální řazení i power mód. A poznatky? Je to čert!!! Čyřstovka udělá stovku za cca 10 vteřin, šestsetpadesátka v normálním režimu za 9 a v power módu za 8! Já nejsem žádný závodník, ani divoch. (taky v mém věku,...) Ale někdy je zrychlení kurva potřeba! Na silnicích dneska jezdí spousta vepřového! A jak říká moje paní: Vytáhnout ho z auta a rozbít mu hubu železnou trubkou! Potom by jezdil jako člověk! A závěr? Krásný výlet okolo Točníka do lůna Křovklátských lesů. Úžasné počasí, kouzlo podzimní přírody, luxusní pivo z Broum,nová, skvělá motorka,... Co víc si přát.

forman59
forman59 napsal 19.01.16 v 19:09

Martine,tak ať mazlík slouží jenom výborně a hodně kilometrů v sedle.
Ruda

Rosi45
Rosi45 napsal 07.12.15 v 11:59

Formana i skůtr znám Tak hodně krásných kilometrů

vladi007
vladi007 napsal 06.12.15 v 20:47 10b.

Zdravím Burgmeňáka a prajem pekný predvánočný večer.
Omlúvam sa,že ťa otravujem,ale asi si už zistil,že sem ze Slovenska ako som sa dozvedel s tvojho nicku,tak mame rovnaký rok narodenia,aspoň predpokladám,lebo uvádzaš vek 51 a ja mam zrovna tak.Prečo ti píšem,o oktobri som predal svoju Hondu Deauvilku 700Nt a zatúžil so po Burgmane 650 Executive.Jedneho mám už zajednaného a mal by som si isť v piatok pre neho.Ma najeté 13600km a r.v. 2010 tak som si povedal že musí byť moj.A ten tvoj je velmi krásny bordovej farby fakt krásavec.Inak sori zabudol som sa predstaviť som Vlado zo Stupavy okr Malacky.Tak že ešte raz pozdravujem a nech služí.

Alf-onsius
Alf-onsius napsal 05.11.15 v 20:55

Díky za přání. Právě jsem vylezl z garáže. O víkendu má být ještě hezky, tak jsem přezul to zadní kolo. Soused (majitel pneuservisu) má sice frmol, protože každý teď přezouvá na zimu. Přesto mi pneu objednal a dnes volal, že ji má na dílně. Vyndal jsem tedy zadní kolo, on mi ho přezul, vyvážil a já ho jen zase strčil zpátky. V sobotu nehrajeme zábavu, ale máme jen navečer koncert. V neděli bude tedy vyjížďka! Juch!

forman59
forman59 napsal 04.11.15 v 18:07 10b.

Tak ať vám s Janou slouží tak výborně a spolehlivě jako nám. Je nám po něm smutno,ale to přebolí,až na prázdném místě v garáži bude nějaký nástupce.