Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník Johnny1
Vloženo 28.10.2015
Aktualizováno 28.10.2015

Perfektní stroj, na kterém se dá celkem slušně vyblbnout a taky cestovat.

První dojmy - Do ruky padla po poměrně krátkém čase. Oproti sportovním 600 táhne hezky od spodních otáček a nárůst výkonu je lineární, kroutící moment je znatelně vyšší. Co se týká posezu, tak tady jsem hned věděl, že mi to bude vyhovovat i pro delší trasy.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, co už mají něco odježděné na slabších strojích, ale taky pro zkušenější bikery, co chtěji spojit cestování s občasným vyblbnutím.

Doplňky na motorce - Výfuky vlastní výroby.

Je to naprosto universální mašina. Nárůst výkonu je celkem lineární, nicméně začátečníka může trochu překvapit. Do zatáček jde velmi hezky, ale trochu mi vadí příliš měkký podvozek. Na zadní lze zvedat bez použití spojky a to již z nízkých otáček. Poruchy jsem neměl žádné, takže zatím maximální spokojenost až na nemožnost nastavení podvozku, což považuji za největší slabost této motorky. Pozice těla v sedle celkem vyhovuje i pro delší cesty, za 1 den jsem ujel max. 830km a bez sebemenších potíží. Spotřeba 5l při cestování s rychlosti do 120km/h, při svižnější jízdě 6l, což je celkem slušné.

dejf.
dejf. napsal 24.11.15 v 19:13

pekne ji vodis

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 30.10.15 v 20:42 10b.

SupeRR! Je vidět, že si jízdu maximálně užíváš!

biosák
biosák napsal 29.10.15 v 17:36 10b.

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 29.10.15 v 08:40 10b.

Hornet je super a devítka ještě více