Yamaha FZ6 Fazer S2 (2006)

Vlastník TynkaCB500
Vloženo 27.10.2015
Aktualizováno 27.12.2016

Tak konecne jsem se dockala a nabrala zkusenosti na vetsi motorku :) hrozne me bavi :)

První dojmy - Asi nepatrim mezi lidi, kteri by rekli jakej ma motorka podvozek atd. Ale je bozi, dobre si rozumime :-D Sice je trosku tezsi a vetsi, ale sedly jsme si :) mohla by tahnout trosku vic odspoda a nemela by chybu :) je to hodna motorka, ale kdyz se probudi cca v 8tis. , tak se z ni stava zlobostroj :-D aa to z ni zdaleka nevytahnu to co z ni vytahnout urcite jde :)

Motorku bych doporučil pro - Pro vsechny, kteri vi co chteji :) a jdou si za tim :) pro kazdeho je urceno to, na co se citi a co mu sedne a jestli je to pro nekoho Fazer, tak urrcite doporucuju :)

Doplňky na motorce - Novy vejfuky :) je prestrikana na neobvyklou cervenou, na slunicku lehce oranzovou barvu, padaky Rutan, 12v zasuvka, ventilky, pneu Bridgestone - Battlax, černé plééégo, vyhřejvaný gripy, sedlo na míru. Dal mam v planu těžítka a nova zrcatka :) zatim toto a dal uvidime :)

Zaujala me hlavne vzhledove
Myslim, ze do zacatku velke motorky, dobra volba i kdyz Cbr 600 Fsport me taky bavi a asi i trochu vic ale to je zase z jineho soudku :) a na cestovani bude Fazer lepsi :) ale na manipulaci urco lepsi CBR ( pro prcka,163cm, jako jsem ja, urcite) proste jsem tomu podlehla a uz se nemuzu dockat zase jara :)

spajdr
spajdr napsal 27.12.16 v 21:38 10b.

na paradu

TynkaCB500
TynkaCB500 napsal 16.11.15 v 19:48

Super, dekuju :) asi jsem se pretukla :)

Decathlon
Decathlon napsal 16.11.15 v 18:36 10b.

Pěkný, ale není to FZS600, ale FZ6

TynkaCB500
TynkaCB500 napsal 01.11.15 v 13:26

Dekuju :) je fajn :) jeste nas toho spoustu ceka :)

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 29.10.15 v 16:19 10b.

Fazer je parádní motorka a i dobře jede. Vždycky se mi líbil