BMW F 800 ST (2007)

Vlastník Gripp
Vloženo 23.10.2015
Aktualizováno 1.5.2017

Lehká,silnicně cestovní motorka. Dobre ovladatelná a čitelná.

Motorka koupena od FIRMA:Luboš Sedláček - RedBikes (Věžnice

Triumph Speed Triple: Nebyl aktualně zádný v hezkém stavu a za dobre peňouze :)

První dojmy - Padla mě hned do ruky a zalibila se mi natolik,ze jsem si ji musel koupit. Podle mě je to hezkej silniční cesťak s letmáčem vzadu a obalenej kuframa... co víc si přát :-)

Motorku bych doporučil pro - Myslím,ze moto se hodí i pro motorkáře/ky menší postavy (cca 170cm) sám mám 175 cm a rezervu tam porad mám velkou. Navíc,je i velmi dobře ovladatelna,takze ani s tím by nebyl problém.Rozhodne bych se do ni nebal jit,pro toho,kdo o ni uvazuje,tak ji doporučuji,jen novější model,než ten,co mám já (vychytanejší motor)

Doplňky na motorce - Z doplňků jen origoš kufry BMW a rozšírení zrcátek,rozšíření bočního stojanu,zadní LED světlo a blinkry,proužky na kolech a na "nádrži" nalepen tankpad BMW ale tak jsem moto již koupil ;)

Mám najeto nejakych 3500km za cca 2 a půl měsice a jsem s ni celkem spokojeny.Jediní,co me vadí a co je u této motorky typické je,že se pri řazeni ze 4 na 5 obcas trefi nejakej neutral a je pak potreba to tam dokopnout jeste jednou,coz je dost nebezpecny,halvne pri predjizdení... Jinak myslim,ze je to motorka kvalitne delana a dobre promyšlená,ostatně,jak už je u Báwa zvykem ;)

BorisVTR
BorisVTR napsal 12.11.15 v 19:07 10b.

Pekne ST. Preju hodne pohodovych km a davam 10b

Gripp
Gripp napsal 24.10.15 v 18:55

No,mas to tady pěkne obježděny Jj,je to z Hořátve a plexi už tam bylo,takze nevim

elvis78
elvis78 napsal 24.10.15 v 12:30

kokam pribyly fotky z Hořátve: -)A máš vymeneny plexi za givi jako jsem si koupil ja

Gripp
Gripp napsal 24.10.15 v 09:39

Díky pánové S tím řazením je to opravdu zlo... někdy to tam prostě padne a dost to naštve... Ale jinak super motorka a jak píše dejavue,silnej řadovej dvoválec,což mě se líbí

elvis78
elvis78 napsal 23.10.15 v 21:10 10b.

Konečně jinak k tomu řazení, v Itálii jsem předjížděl autoškolu a řidičku jsem dosti vylekal , když jsem po 2kvaltu dal nic kvalt a dal plnej knedlik