Honda CB 1000R (2011)

Vlastník Pepíno555
Vloženo 18.10.2015
Aktualizováno 18.10.2015

Atraktivní,dobře ovladatelná,zkrátka pěknej naháč.

Motorka koupena od FIRMA:Moto-JJ Josef Janáček (Kralupy nad - Bezproblémová domluva a vstřícnost.

První dojmy - Předchozí motorka byla šestkovej hornet.Taky taková klasika mezi naháčema,Byl jsem s ním spokojenej ale pošilhával jsem po něčem "dospělejším" a padla volba právě na Hondu CB1000R.První svezení jsem pojal opatrně a zkoušel jsem co si mohu a nemohu dovolit.Nejsem žádný závodník ale tato motorka přímo nabízí mačkat trochu víc na heft,Má pěknej krouták který zatáhne už od spoda,pěkně brzdí a do zatáček je dobře ovladatelná.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodný asi pro všechny co mají rádi naháče.

Motorka byla přivezena z Francie a tím byl dán velkej problém(byla uškrcená na 100 ps.)Tak jsem začal číst moudra od ostatních motorkářů kteří měli stejný problém.Objednal jsem nový velký restriktory do sání(hrozná práce,už bych to asi podruhý nedělal) a řešil dál jestli power commander nebo jednotku ignitech.Ignitech to vyhrál a když jsem šel do garáže,tak jsem si říkal jak to asi dopadne.Namontoval jsem ignitech a motorka okamžitě chytla a krásně držela volnoběh.Tak to by bylo,ale ještě jsem neskončil.Po předchozím sundání origoš výfuku a nahrazení malým ixilem jsem byl spokojenej jak se zvukem tak se vzhledem motorky.Ale pořád to nebylo ono,tak jsem si řekl že ty kamna(katalyzátor)musí ven.Koupil jsem mezisvod od Creptusu a nový karbonový výfuk Shark,protože ixil s db killerem nejde do mezisvodu použít(jen do katalyzátoru)No a poslední byla výměna orig.vzduchového filtru za KN filtr.Motorka funguje bezvadně(Chlapi od Ignitechu nahráli do řídící jednotky palivovou mapu,která tyto úpravy umožnuje).Jsem s nimi domluvený,že až bude čas,tak k nim zajedu a oni to ještě pro sychr doladí.Takže spokojenost.

Milda_16
Milda_16 napsal 24.07.21 v 11:21 10b.

moc pěkný stroj. Taky takovou hledám a v této barvě nejsou.

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 30.10.15 v 21:28 10b.

SupeRR volba tak ať to lítá!

honzina600RR
honzina600RR napsal 22.10.15 v 20:50 10b.

krasavice , trikolora jí prostě sluší

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 20.10.15 v 08:35 10b.

Super motorka i auto za 10b.

ElFidel
ElFidel napsal 19.10.15 v 23:12 10b.

Nádherná Tu si taky jednou koupím, v trikolóře je nejhezčí