Yamaha YBR 125 (2006)

Vlastník jirivan
Vloženo 2.10.2015
Aktualizováno 4.10.2015

Dobrá na naučený, spolehlivá (nikdy nikde nenechala), skvělá spotřeba okolo 2l/100km

První dojmy - Přecházel jsem na ní z pionýra, takže to byl samozřejmě velký skok co do výkonu a stylu jízdy (klopení), ale i přesto mi okamžitě padla do ruky a jsem s ní stále spokojený

Motorku bych doporučil pro - Je dokonalá pro začátečníky, naučíte ze ty základy, které nebudete mít když rovnou skočíte do nějaké silné. ;)

Chtěl jsem spolehlivou, jednoduchou, ekonomickou motorku a taky vypadá jako silnější stroj :)

S motorem jsem spojený na svůj výkon tahá skvěle a ten zvuk taky není špatný, aby potřeboval "laďáky" . S brzdami taky nikdy nebyl žádný problém, ale dozadu by hodil taky kotouč. Skvěle se ovládá a vzhledem k té spotřebě jezdí v podstatě zadarmo!! Naprosto bezporuchová, moje jediná porucha byla výměna žárovky v podsvícení budíku :D

Úplně nejlépe se motorka cítí na okreskách, není to rychlík, takže na dálniční provoz to moc není. Ani ve městě to není nejhorší vzhledem k krásné akceleraci v nízkých a středních rychlostech.

Je dobrá na projížďky, ale ne na dlouhé výlety za hranice :) tak do těch 200km.