Kawasaki ZX-6R Ninja (1998)

Vlastník Hikawa
Vloženo 24.9.2015
Aktualizováno 24.9.2015

Moje první motorka, kterou jsem si "kdysi" udělal k obrazu svému.

První dojmy - Původně okruhovka, která jezdila první Motohouse cup co se pořádal v roce 2003?? Myslím. Koupil jsem ji od jednoho týpka co na ní hobby závodil v na podzim l.p 2003. Jela jak šlak a fungovala na výsost dobře..v té době jí taky bylo 5let

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co mají rádi limetkovou zelenou...

Doplňky na motorce - Tlumič řízení Harness, opletené brzdové hadice, přepákování stupaček, jiný sekundární převod, pěna v nádrži apod.

Kawasaki byla naše první pořádná japonská motorka co jsme měli doma a byla ZZR 600 a tahle značka mě bavila pro její nevychovanost a dravost, která ostatním značkám chyběla.
Okruhovou ZX6 jsem koupil ne z důvodu, že bych chtěl závodit, ale že byla za skvělé peníze a měla i dobrou výbavu. Sice byla po lehkém pádu, ale nic vážného Lamináty poškrábané od kačírku, zlomená páčka a sem tam nějaký šrám. To mi nevadilo, protože v hlavě už byl dávno narozený plán co se bude dít až ji přivezu domů.
V roce 2004 jezdil v MotoGP za tovární tým Kawasaki mladíček jménem Shinya Nakano a jeho stroj se stal předlohou mé práce.

Výsledek posuďte sami..na to že jsem to dělal na koleni s pomocí přátel a s rozpočtem par tisícovek, tak se to celkem podařilo

mates3
mates3 napsal 24.09.15 v 19:30 10b.

luxusní úprava měl jsem tu čest na ni jet a bylo to super

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 24.09.15 v 18:18 10b.

Jéééééé ta je úžasná!!! Přeju ať dělá jen a jen radost

silvinka
silvinka napsal 24.09.15 v 15:27 10b.

pěkná