KTM LC4 620 (1999)

Aktualizováno 9.10.2017

Deník motorky
Nalezeno 15 záznamů

• Konec

Bohužel i za mě velké snahy musím motorku odstavit. Začalo to na začátku motorkářské sezóny kdy se rozpadla vodní pumpa a motorka se uvařila. Po rozebrání motoru se nenašlo žádné větší poškození krom foukleho těsnění pod

Vloženo: 17.09.2017
    Uskutečněno: 17.09.2017
  • Nové spojkové lanko

Bohužel když jsem jel že Šumavy domu prasklo lanko spojky. Domu jsem ji přivezl na vleku a začal rozebírat. Koupil jsem originální lanko to bohužel nesedělo do klemy. Ta uz byla nahoře u držáku dekompresoru prasklá tak j

Vloženo: 29.10.2016
    Uskutečněno: 29.10.2016
  • Nový kotouč

Jak už jsem minule psal starý kotouč se díky tomu že se magnet potkal se snímačem otáček kola díky tomu se kotouč ohnul tak mi nezbylo nic jiného než koupit nový :)

Vloženo: 29.10.2016
    Uskutečněno: 29.10.2016
  • Kotouč, snímač atd v pr****

Jen 100 metrů od baráku se zablokovalo přední kolo naštěstí to ihned povolilo tak jsem si aspoň nerozbil hubu. Nevím jak je to možné ale celý snímač se nějakým způsobem dostal do kotouče tím se kolo zablokovalo a samozře

Typ: Havárie
    Vloženo: 24.09.2016
    Uskutečněno: 24.09.2016
  • Nový karburátor :D

Tak jsem byl nucen koupit nový karburátor místo stávajícího Mikuni TM42-6. Investici bylo dost tak se mi povedlo sehnat originální karburátor na lc4 640 Mikuni BST 40. Po roce trápení je motorka 100% funkční snad to tak

Vloženo: 27.08.2016
    Uskutečněno: 27.08.2016
  • Nové zapalování

Tak už jsem konečně zjistil proč motorka běžela jak pytel hoven . Bylo to špatným zapalováním které se už někdo snažil opravit v minulosti .Koupil jsem nové originální KTM :-) aby to nebylo málo čeká me koupě ještě j

Vloženo: 17.08.2016
    Uskutečněno: 12.08.2016
  • Výbuch koncovky

Prvomájová vyjížďka nešla podle představ . Bohužel se projelivo vadné zapalovní motorka si házela jiskru dle libosti tím se nashromáždil benzín v koncovce a ten nakonec vybuchl :-( díra je to pěkná ale povedlo se mi se

Vloženo: 17.07.2016
    Uskutečněno: 01.05.2016
  • Repas předních tlumičů

Gufera začaly propouštět tak jsem udělal repas tlumičů .Bohužel jsem neudělal žádné fotky :-)

Vloženo: 17.07.2016
    Uskutečněno: 27.04.2016
  • Kompletace motorky

Dnes sem konečně viděl motorku celou pohormadě a výsledek za to určitě stojí :-D stačí zkrátit řetěz a může se vyrazit :-DD Samozřejmě že šrouby do zadního blatníku pujdou jiné tuty sou použity pouze jen jako rychlov

• Koso DB 01R

Montáž digitálního tachometru Koso DB01R :-D

• Polepy

Opět kupoáno u MGsport .První návrh který mi posali byl více do bílé ale rozhodl sem se nakonec že motorku udělám do černo-oranžové a výsledek stál rozodně zato |-) :-D

• Nová nakopávačka

Bohužel kmojí smůle se mi povedlo urvat doraz páky.Ale tak po těch letech už se nejaká unava materiálů dala čekat :-D kupoval sem novou z KTM 660 SMC za 2900 z Partsdepot :-D

Uskutečněno: 01.02.2016
  • Lakování ráfku a středů

Rozhodl sem se že nechám nalakovat ráfky a středy.Výber barvy byl podstatě jasný černá ráfek a oranžový střed :-D Bohužel za 3 dny mi volal z lakovny že dráty kol stojí za nic a že uz některé nejdou ani povolit :-D na

Uskutečněno: 08.12.2015
  • Nákup plastu a různých doplňků

Všechno kupováno u MGsport a sem naprosto spokojen .Kupoval sem nové plasty kotouče desticky a další věci co vidíte na fokách :-D :-D

Uskutečněno: 01.12.2015
  • Víko spojky

Bohužel bylo prasklé víko spojky .Jako první mě napadlo že ho necham svařit ale když sem viděl výsledek svářeče byl sem dost nasraný :-D sami na fotce uvidíte proč...Tak mě nečekalo nic jiného než najít nové .Ale bohuže

Uskutečněno: 18.11.2015